Keď potrebujem súrne peniaze, viem si rýchle požičať

Stalo sa to snáď každému z nás. Neželaná udalosť môže vyústiť v situáciu, kedy nečakane ale súrne potrebujete peniaze. Ak sa vám pokazí auto, práčka alebo chladnička a vy nemáme dostatočnú finančnú rezervu, nastane problém. A nedajbože ak sa takýchto pohrôm nakopí viacero. Začnete zisťovať, ako získať peniaze, kto vám ešte dnes peniaze požičia. Ideálnym riešením by bolo obrátiť sa so žiadosťou o pôžičku na niekoho z rodiny, často ale táto možnosť nepripadá do úvahy . Čo potom?  Záchranou je  finančná injekcia v podobe rýchlej nebankovej pôžičky.

 

Keď potrebujete peniaze rýchlo a od overenej spoločnosti, tak si vyberte z týchto dvoch spoločností podľa toho, akú sumu potrebujete:

200€ do 10 minút   6000€ do 24 hodín

 

Ako získať peniaze

Najlepšie je siahnuť po pôžičke, ktorá je overená, bezpečná ale zároveň rýchla. A naozaj rýchlych pôžičiek na trhu moc nie je. Medzi najrýchlejšie patria SMS pôžičky. Tie neoverujú bonitu, neskúmajú registre a preto môžete mať peniaze   na účte už za 2 hodiny. Nevýhodou tu je nízka hranica pôžičky (často do 200€ ),vysoká úroková miera a krátka doba splatnosti (do 30 dní). recenzia/ .

200 eur bankovka

200 eur sa dá získať cez SMS pôžičku takmer okamžite

Väčšina z nás ale potrebuje viac ako 200 EUR a preto musíme siahnuť po inom type pôžičky. Pripravil som pre vás prehľad, ktorý vám pomôže vybrať si službu podľa vašich požiadaviek. V nasledujúcej tabuľke sú vymenované iba overené nebankové spoločnosti, ktorým môžete dôverovať.

 • Quatro pôžičky od 600 eur do 4000 eur
 • Home Credit od 400 eur do 5000 eur
 • Profi Credit od 300 eur do 3000 eur
 • Cetelem až do 25.000 eur
 • Provident  od 140 eur do 2300 eur
 • Slovenská požičovňa  od 600 eur do 20.000 eur

 

 

Buďte ale opatrní

Keď potrebujete rýchlo peniaze, podliehate stresu. V takom prípade často pristúpite aj na dohody, s ktorými by ste inak nesúhlasili. Pri pôžičke ale urobte výnimku a buďte opatrní. V opačnom prípade sa vám to môže nepekne vypomstiť.

Dajte si pozor na pôžičky, ktoré ponúkajú možnosť získať peniaze od súkromnej osoby do hodiny.  Nielen že pri tomto type pôžičky nezískate peniaze rýchlo ešte dnes  ale možno podpíšete takú zmluvu, ktorá vás pripraví o auto alebo strechu nad hlavou.

 

 


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/4/4/44955f4c-a573-4cfb-9938-a1522a287886/pozickomania.sk/web/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 399

6 Comments

 1. Galvankova píše:

  Mne sa podarilo cez to Cetelem, ktoré je v článku spomenuté. úrok menej ako 9 % beriem ako najväčšiu výhodu. Kto potrebuje peniaze, tak jedine Cetelem. Pre nerozhodných, majú tu aj recenziu http://www.pozickomania.sk/recenzie/cetelem/

 2. šrek píše:

  Najlepšia pôžička je žiadna pôžička. Ale keď potrebujem peniaze rýchlo pred výplatou, tak jedine Pôžičkomat. Možno ak by som potreboval väčší obnos, tak by som šiel do toho Cetelemu, ale nie som si istý. Nepozeral som podmienky do detailov. Ale za pôžičkomat ruku do ohňa, žiadne skryté poplatky, žiadne podmienky malým písmom. Peniaze môžete mať na účte aj za 30 minút

 3. marta píše:

  potrebujem surne aspom 500eur do 15,9 hned vratim dakujem

 4. Mária píše:

  Surne by som potrebovala 500€ale márne podávam ziadosti vsade ma odmietaju som zamestnaná a nebol by problém splácataj ak mi viete pomoct tak sa my ozvyte na e-mail adresu n.mariavazet.sk dakujem s pozdravom

 5. julia píše:

  viete mi poradit niekto..zajtra nastupujem do novej prace…ale potrebujem surne nieco vyplatit.potrebujem 400eur

 6. lenka píše:

  Potrebujem pozicat velmi pekne prosim asppn 200 eur dakujem

(hlasujúcich:10, priemer: 4,80 z 5)
Loading...