Pôžička od súkromnej osoby: rýchlo a bez poplatku vopred

Pri hektickom životnom štýle, častých výdavkoch a zvyšovaní cien sa ľudia môžu veľmi ľahko dostať do finančnej tiesne. Stačí nezaplatená faktúra alebo prečerpanie účtu a vznikajú problémy.

Človek vo finančnej tiesni sa často pokúša obrátiť na serióznu bankovú inštitúciu, avšak tá neposkytuje finančné prostriedky zadĺženým ľuďom. Stačí strata zamestnania a človek nie je schopný splácať hypotéku alebo splátky pôžičky. Banky umožňujú na pár mesiacov splácanie odložiť, avšak je to len oddaľovanie problémov, ktoré sa na za pár mesiacov nakopia.

 

Nedostali ste pôžičku v banke? Lepšie ako pôžička od súkromnej osoby je pôžička od overeného nebankového subjektu, ktorý nevyžaduje zálohu ani poplatky predom. Vyberte si z našej ponuky poskytovateľov, za ktorých ručíme. Stačí si zvoliť sumu, ktorú potrebujete:

200€ do 10 minút   6000€ do 24 hodín

 

Ak človek vo finančnej tiesni nepochodí u banky, skúša služby nebankových spoločností. Tie mnohokrát poskytujú finančné prostriedky aj zadĺženým ľuďom, avšak za veľmi nevýhodných podmienok. Ročná úroková sadzba siaha do neuveriteľných výšok a klient požičanú sumu niekoľko násobne preplatí.

V poslednej dobe sa na internete alebo v printových periodikách objavujú inzeráty od súkromných osôb, ktoré ponúkajú finančné pôžičky. Plošne zhodnotiť výhody alebo nevýhody týchto typov pôžičiek je veľmi zložité, pretože úroky, ručenie a výška poskytnutých finančných prostriedkov sú pri každom inzeráte rozdielne.

 

 

Ak budete postupovať opatrne a zistíte si dostatočné množstvo informácií o súkromnom poskytovateľovi pôžičky, ktorého plánujete osloviť, nemali by nastať žiadne komplikácie.

V prvom rade by ste si mali všímať spôsob ručenie a ročnú úrokovú sadzbu. Pokiaľ sa dá, snažte sa vyhnúť ručeniu vašou nehnuteľnosťou. Keďže sa jedná o súkromnú osobu, ktorá požičiava finančné prostriedky za účelom zisku, nezaujíma sa o spôsob, na ktorý chcete finančné prostriedky využiť a ani o to, či ste zadĺžení a podobne. Všetky pôžičky od súkromnej osoby sú zrátané vo vysokých úrokoch. Samozrejme, pri trpezlivom hľadaní serióznej ponuky, môžete natrafiť aj veľmi výhodné úrokové sadzby a s poskytnutou pôžičkou budete spokojní. Ak nájdete ponuku, ktorá by vám svojimi podmienkami vyhovovala, pozorne si prečítajte všetky ustanovenia v zmluve, ktorú sa chystáte podpísať. Predídete tak zbytočným komplikáciám.

 

 

Výhody pôžičky od súkromnej osoby oproti bankovej inštitúcii:

 • – nie je potrebné dokladovať účel, na ktorý chceme finančné prostriedky použiť
 • – finančné prostriedky sú poskytované aj zadĺženým osobám
 • – klient dostáva peniaze na svoj účet pomerne rýchlo, niekedy ešte v deň oslovenia inzerenta
 • – nie je potrebné dokladovať výšku príjmu ani poskytovať výpis z registra dlžníkov

 

Nevýhody pôžičky od súkromnej osoby oproti štandardnej banke:

 • – klient v niektorých prípadoch ručí nehnuteľnosťou
 • – veľmi vysoká ročná úroková sadzba
 • – v niektorých prípadoch sa môže jednať o neserióznosť súkromnej osoby
 • – klient musí platiť poplatky za vybavenie
 • – vysoké sankčné poplatky pri omeškaní splácania

 

 

 


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/4/4/44955f4c-a573-4cfb-9938-a1522a287886/pozickomania.sk/web/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 399

21 Comments

 1. Zanzi Vero píše:

  Keď pôžička od súkromnej osoby tak jedine od člena rodiny alebo od známeho alebo priateľa. Pôžičky od cudzích fyzických osôb sú skoro vždy podvod. Určite nikdy neplatte poplatky vopred.

 2. alena bottova píše:

  A trebalo by zaplatiť vopred lebo uź som mala skúsenosti z podvodníkmi zaplatiť som musela a akože schválená pôžička bola fuč

 3. Nada Bartokova píše:

  Mala som pôžičku od SOS kredit, teraz Prima kredit.Pri uzatváraní zmluvy ma oklamali, a doplatila som na to, lebo súhlasili s nižšími splátkami, aj s prefinancovaním na PB alebo Stav. spotiteľnu. Nič z toho sa neudialo a pôžičku mi navýšili o 4 000 Eur, a musím ju splatiť do 6 msiacov, čo u mňa nie je možné. A teraz je tu exekútor. Preto si na túto spoločnosť dávajte pozor sú to podvodníci a vôbec s vami nekomunikujú, poznajú iba slová : dáme vás na súd.

 4. maria píše:

  nikto nepozicia mamam na materskej

 5. zofiasediva píše:

  chcela som pozicku od sukromnej osoby oklamal ma takym ludom neverim su to klamari

 6. mirka píše:

  Pozor na kplako jeremie@gmail.com on je podbodnik povie ze vam da uver a laka od vas peniaze akoze sa vam.ozve bnp paribas banka..pozor zlodeji!

 7. Lenka píše:

  Poznáte niekto firmu Eumofu? Ponúkajú mi pôžičku ale chcú poplatok vopred…

 8. julia píše:

  dobry den.ani neviem akomam zacat pisat lebo potrebovala by som peniaze ale kazdy len slubuje a pyta poplatky a realita je uplne ina……kazdy ma lem oklamal….prisla som o pracu pred 2 mesiac mi nastupujem do novej ale az v januari…..umrela mi mamina a vsetko co som mala som zaplatila na POHREB…VEDEL BY MO NIEKTO POZICIAT….vedela by som to splacat 90-100uer mesacne…….potrebovala by som 6000eur alebo aj 4000eur.dakujem.

 9. anna píše:

  potebujem surne si požičat peniaze ale ozyvaju sa mi sami podvodnici poplatky chcu dopredu zaplatila som jeden poplatok pytali druhy uver nedali davat si treba pozor ked žiadaju platby cez western union a adresu prijemcu daju nigeriu alebo benin tam su največšsi podvodnici a ked sa mi ozve seriozny investor neberie do uvahy aj moju podmienku len tu svoju a to je vždy platba vopred

 10. Anna píše:

  Pani Antalová a Jozef Antal sú podvodníci. Okrádajú ľudí. Volajú z čísla 0944186782. Sú to svine.

 11. jarka jurciakova píše:

  surne potrebujem pozicku 2000eur na urokoch nezalezi,bez poplatku vopred aj na zmenku.

 12. peter píše:

  potrebujem cca 50 000 na splatenie dlhov, pracujem v nemecku a mesacne by som mohol splacat 500-600€ ak by niekto o niecom vedel surne

 13. andrea píše:

  potrebujem 3000 eu, mesačne by som vedela platiť 100 eu, neplatím žiadne poplatky vopred

 14. eva groncsakova píše:

  Surne potrebujem 1100 eur. Som v registri. Nie mojou vinou. Najde sa investor, ktory mi pomoze a pozicia bez poplatkov. Bola by som radsej z Bratislavy alebo z okolia.

 15. Michaela píše:

  Dobry den potrebujem pozicku 2000 eur na dva roky. Uroky akceptujem,mam zaznam v registri.

 16. katarina píše:

  dobry den potrebovala by som surne požičat 1000eur,kto by mi vedel pomoct?prosim žiadny podvod ani poplatky vopred dakujem pekne

 17. zaneta píše:

  Kto mi surne pozica 2500eur,som v registri nie mojou vinou,najlepsie z okolia Ziliny dakujem

 18. Katarína píše:

  Súrne potrebujem 2000eur. Som v registry. Hľadám investora, súkromného poskytovateľa, ktorý mi túto čiastku poskytne. Bez poplatkov vopred. Splácať viem, pracujem. Vdaka.

 19. Helena Trepacova píše:

  Vedel by mi niekto pozicat 1400E na splatenie dlhu?

(hlasujúcich:7, priemer: 4,43 z 5)
Loading...