Europozicka.sk ti dá 5000 €

Dnes sa pozriem na zúbok pôžičke, ktorú môžete získať cez webovú stránku www.europozicka.sk. Informácie použité v recenzii som čerpal zo stránky, od prevádzkovateľa služby ale podarilo sa mi skontaktovať aj niekoľko žiadateľov o túto pôžičku. Takže ak vás zaujíma, či sa oplatí vyplniť krátku žiadosť, čítajte ďalej.

 

 

Aj pre nezamestnaných

Europôžička.sk je určená pre žiadateľov, ktorí majú stály a dokladovateľný príjem, pre ženy na materskej, dôchodcov ale aj nezamestnaných.  O túto pôžičku môže požiadať každý, kto dosiahol vekovú hranicu 18 rokov.

Tento fakt  hodnotíme kladne. Rýchle pôžičky poskytujúce peniaze takmer každému sú oveľa výhodnejšie a menej komplikované.  Europôžička  sa ale zameriava na bonitných žiadateľov  a preto môže poskytnúť výhodnejšie podmienky.

 

 

Výhody

 • Za poskytnutie pôžičky neplatíte poplatok. To by malo byť samozrejmé ale často to tak nie je. Ak si poskytovateľ túto výhodu zachová aj do budúcnosti, palec hore.
 • Vyplnením žiadosti sa k ničomu nezaväzujete. Ak vyplníte krátky formulár na úvodnej stránke, nevzniknú vám žiadne povinnosti. Vašu žiadosť v centrále spracujú a následne vás budú kontaktovať s konkrétnou ponukou.  Je len na vás, či ju potom akceptujete alebo nie.
 • Bez ručiteľa.  Pre získanie pôžičky nie je potrebné zaťažovať svoje okolie. Ručiteľ nie je potrebný.
 • Peniaze môžete použiť na čokoľvek. To znamená, že si s peniazmi môžete robiť čo chcete. Môžete ich použiť na kúpu spotrebného tovaru, na investovanie alebo na splatenie iných dlhov.
 • Najväčšou nevýhodou je asi hranica 5000 EUR.  To je maximum, ktoré môžete získať. Ak potrebujete viac, máte smolu.
 • Nutnosť trvalého príjmu – Je nutné byť zamestnaný. Ak zvolíte v žiadosti „pracovné zaradenie nezamestnaný“, vaša žiadosť bude okamžite zamietnutá. Podľa našich informácií sa ale príjem nedokladuje.
 • Bez nutnosti trvalého príjmu – Nie je nutné byť zamestnaný a podľa našich informácií sa príjem nedokladuje.

 

Nevýhody

 • Najväčšou nevýhodou je asi hranica 5000 EUR.  To je maximum, ktoré môžete získať. Ak potrebujete viac, máte smolu.

 

 

Skúsenosti žiadateľov

Podarilo sa mi cez rôzne zdroje dopracovať k viacerým žiadateľom o túto pôžičku. Vybral som pre vás 3 príklady, ktoré situáciu vystihujú.

Martina H. – O pôžičku som požiadala asi pred šiestimi mesiacmi.  Vyplnenie formulára na stránke mi trvalo chvíľu. Po 15 minútach mi volala milá pani, ktorá si informácie po telefóne overila a doplnila, čo bolo treba. Veľmi príjemný prístup. Zatiaľ všetko v poriadku. Môžem odporučiť.

Gabika M – Požiadala som o pôžičku v dobe, keď som bola na materskej. Pôžičku mi neschválili. Zavolala som im a dohodla si pôžičku na mieru. Dali mi limit tuším 1500 EUR, čo je dosť málo, ale mňa to zachránilo. Ďakujem

Filip G – Na odporučenie kolegu som využil ich služby. Žiadny problém. Už len dva mesiace a budem mať všetko splatené. Páči sa mi, že si človek môže zvoliť dlhšie obdobie a nižšie splátky. To mi vyhovuje. Ak budem potrebovať, využijem znovu.

 

 


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/4/4/44955f4c-a573-4cfb-9938-a1522a287886/pozickomania.sk/web/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 399

1 Comment

 1. žaneta T píše:

  Tak ja maa skusenosť negativnu pracujem už 5rokov ako opatrovatelka v Rakusku,moj príjem je čisty 1000€,riadne platim uz v banke uver a rychlo som potrebovala peniaze na kúpu auta a nevyhoveli my pritom mam viac penazi ako ktokolvek iny na Svk,treba aby si upravili v otazkach ked sa pytate na zdokladovanie prijmu komu davaju bez zdokladovania,určite nie tym ktory pracuju v Rakusku a dlhodobo ,tak u mna velke sklamanie!!!

(hlasujúcich:7, priemer: 4,57 z 5)
Loading...