Moja pôžička od Sberbank

Už dosť dlhú chvíľu je na trhu produkt od Sberbanky, ktorý poznáme pod označením Moja Pôžička. Pripravili sme si preto pre vás menšie zhrnutie faktov o tejto pôžičke a v závere článku nájdete aj reálne skúsenosti ľudí, ktorí prišli do styku s touto pôžičkou. Ak budete mať otázky, budeme radi, ak sa zapojíte do diskusie prostredníctvom komentárov. V závere článku máme pre vás ešte jeden špeciálny bonus. Tak čítajte.

 

 

Aké sú podmienky?

Táto pôžička je veľmi univerzálna. Môžete si zvoliť výšku pôžičky v rozmedzí od 1000 eur do 25.000 eur. To znamená, že takto získané peniaze môžu byť použité takmer na čokoľvek. Od nákupu drobnej spotrebnej elektroniky až po rozsiahlu rekonštrukciu domu. Je ideálny riešením, ak potrebujete rýchlo vymeniť pokazenú pračku alebo na iné nečakané výdavky.

Veľkou výhodou je aj možnosť zvoliť si dobu splatnosti. Ak viete, že budete schopní splácať rýchlejšie, nadstavíte si kratšiu dobu splatnosti a vyššie splátky. Takto ušetríte na úrokoch. Ak ale viete, že si nemôžete dovoliť vysoké mesačné splátky, jednoducho si nadstavíte dlhšiu dobu splatnosti. V takomto prípade preplatíte pôžičku o trochu viac, ale vaše splátky budú veľmi nízke. Je len na vás, ako sa rozhodnete.

Úroková sadzba je veľmi transparentná a presne vopred viete, akú výšku úroku dostanete. Platí tu pravidlo, čím dlhšia doba splatnosti, tým nižší úrok a čím vyššia pôžička, tým nižší úrok. Z tohto logicky vyplýva, že najvýhodnejší úrok získate ak si požičiate celých 25.000€ na 120 mesiacov. Pri takejto pôžičke sa dostanete na úrokovú sadzbu 8,9% a to je jedna z najlepších úrokových sadzieb pre spotrebné úvery na Slovensku.

 

sberbank-pozicka

 

 

Výhody pôžičky v skratke

 • Veľmi rýchle schválenie, často už aj na počkanie
 • Aj bez potvrdenia o príjme (v určitých prípadoch je potvrdenie vyžadované)
 • Bez dokladovania účelu (možnosť použiť na čokoľvek)
 • Nie je potrebný ručiteľ ani ručenie nehnuteľnosťou.
 • Výška splátky sa počas celej doby nemení
 • Možnosť predčasného splatenia bez poplatku

 

Pre koho je teda pôžička určená?

Žiadateľ musí spĺňať viacero kritérií. Musí mať minimálne 18 rokov a byť občanom SR (alebo cudzinec s pobytom na území SR). Na overenie týchto skutočností bude potrebný jeden doklad totožnosti.

Druhov podmienkou je existencia príjmu. Nie je potrebné byť zamestnaný, stačí dôchodok alebo príjem zo živnosti. Pôžička nie je určená pre nezamestnaných.

 

 

Bonus na záver

V spolupráci so Sberbank Slovensko vám prinášame možnosť zrýchlene požiadať o pôžičku priamo na našich stránkach. Urýchlite proces vyplatenia pôžičky a vyplňte žiadosť ešte dnes.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/4/4/44955f4c-a573-4cfb-9938-a1522a287886/pozickomania.sk/web/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 399

3 Comments

 1. Gabriel píše:

  Dakujem za rychle vybavenie.

 2. Denis píše:

  Ked si chcem poziciat 3000e je nutne dokladovat prijem ? Alebo vyplatne pasky ??

 3. alzbeta kvardova píše:

  Neda sa poslať žiadosť

(hlasujúcich:16, priemer: 4,00 z 5)
Loading...