Trila pôžička – skúsenosti a licencia

trila pôžička

Spoločnosť Trila.sk poskytuje krátkodobé pôžičky vo výške 50 – 500 €. Štandardná doba splatnosti sa pohybuje v rozmedzí 15 – 25 dní, z čoho vyplýva, že je určená len ľuďom, ktorí potrebujú požičať peniaze na veľmi krátku dobu. A sú si istí, že budú schopní pôžičku včas splatiť.

V ponuke nájdete tiež SMS pôžičky, ktoré si vybavíte na niekoľko kliknutí. Mobilné telefóny sú využívané stále viac, takže to bol od spoločnosti Trila správny krok. O peniaze cez sms môžete požiadať kedykoľvek. Postup je jednoduchý: 1) vyplníte potrebné údaje do SMS 2) odošlete ju bezplatne 3) v priebehu niekoľkých minút Vás bude kontaktovať pracovník spoločnosti. Cez textovú správu si môžete požiadať o rovnakú sumu ako online.

 

 

Pozitívne hodnotenie

Pozitívne hodnotím možnosť kontaktovať zákaznícku podporu priamo na stránke, a to v reálnom čase. Toto nie je štandardom pre pôžičkové firmy a svedčí to o tom, že chcú zákazníkom naozaj pomôcť. Je to pre nich síce výdavok naviac, ale vedia, že ak zákazníkovi dokážu rýchlo pomôcť, udržia si ho.

V dolnej časti stránky si môžete všimnúť, že firma disponuje 8 bankovými účtami. Každý z nich je vedený v inej banke. V prípade, že potrebujete mať svoje peniaze na účte skutočne urgentne, budete ich tam aj mať. Je veľmi veľká šanca, že budete mať účet práve v niektorej z týchto bánk. Trila to urobila veľmi šikovne, pretože sú tam tie najpopulárnejšie banky.

Možnosť predĺženia splatnosti je na zozname ponúkaných služieb takisto. Môžete si predĺžiť dobu splatnosti až o 45 dní. Poplatky za túto službu mi prídu relatívne vysoké.

 

trila pôžička

 

Výhody

  • možnosť požičať si cez SMS
  • peniaze na účte do pár minút
  • podpora v reálnom čase
  • možnosť predĺžiť dobu splatnosti

 

Nevýhody

  • relatívne vysoké náklady na pôžičky
  • predĺženie doby splatnosti nie je najlacnejšie

 

 


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/4/4/44955f4c-a573-4cfb-9938-a1522a287886/pozickomania.sk/web/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 399

1 Comment

  1. Mona píše:

    Som maximálne spokojná so službami Trili. Určite by som ju odporučila aj ostatným. Niesu taký úžerníci ako napr. Cetelem a pod…

(hlasujúcich:3, priemer: 4,00 z 5)
Loading...