Pôžička bez registra od Uver4you.sk

Dnes sa pozrieme na menej známu pôžičku od  Finance4you, a.s., ktorá sídli v Bratislave. Aj napriek tomu, že  ich úver nie je taký  známy ako napríklad pôžička Cetelem, určite si nájde svoje miesto na trhu.  Má svoje výhody aj nevýhody. Sami posúďte, či je táto pôžička vhodná práve pre vás.

 

Nechcete ručiť nehnuteľnosťou ani iným svojím majetkom? Vyskúšajte radšej overenú bezpečnú pôžičku bez skúmania registra. 96% žiadostí schválených

Získať pôžičku okamžite

 

Až do 30.000 EUR

Asi najväčšou výhodou tejto pôžičky je objem finančných prostriedkov, ktoré môžete získať. Minimálna výška pôžičky začína na hranici 2000 eur a horným stropom je suma 30.000 eur. Takáto vysoká suma sa pri nebankovom subjekte  vidí len veľmi zriedka.

 

Bez preverenia bankového registra

Na získanie úveru nie je potrebné mať čistý register dlžníkov. Peniaze môžete získať aj v prípade, že ste sa viac krát omeškali so splátkami, ste neplatič alebo už na vás bola uvalená exekúcia.  Môže byť obdobou klasickej konsolidačnej pôžičky, pomocou ktorej vyplatíte viacero menších úverov z minulosti.

 

Fakty o pôžičke v skratke

 • úvery od 2 000 do 30 000 eur
 • bez registra
 • skúmanie príjmu (akceptujú sa príjmy aj zo zahraničia)
 • úver nie je vhodný pre nezamestnaných
 • úver pre fyzické aj právnické osoby
 • splatnosť do 96 mesiacov (pri úvere podnikateľ až 120 mesiacov)
 • pravidelné mesačné splátky
 • úver je vyplácaný bezhotovostne na účet klienta
 • ručenie nehnuteľnosťou
 • dĺžka vybavenia cca 10 dní, pričom závisí od konkrétneho prípadu
 • žiadne poplatky vopred
 • možnosť vyplatiť exekúcie a iné úvery
 • potrebné doklady: občiansky preukaz, pracovná zmluva + 3 výplatné pásky za posledné obdobie, u dôchodcov výmer, zmluva o nadobudnutí nehnuteľnosti

Pôžička bez registra uver4you

 

Nevýhody: Región a ručenie

Ako každý produkt aj tento má svoje nevýhody. Prvou, a asi tou najväčšou, je obmedzenie poskytovania pôžičky iba pre osoby zo západného Slovenka. Ak ste zo stredného alebo východného Slovenska máte jednoducho smolu.

Druhou, ale nie nepodstatnou, nevýhodou  je nutnosť zabezpečiť úver nehnuteľnosťou. To môže byť pre niektorých problém, pretože nehnuteľnosť nevlastnia. Výhodou je ale to, že žiadateľ môže ručiť aj nehnuteľnosťou, ktorá mu nepatrí . Musí mať samozrejme súhlas od vlastníka nehnuteľnosti.

 

Skúste si vyplniť žiadosť

Ak si vyplníte nižšie priložený formulár, budete informovaný o presných podmienkach priamo pracovníkmi spoločnosti, ktorí úver poskytujú.  Samozrejme, vyplnením sa k ničomu nezaväzujete.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/4/4/44955f4c-a573-4cfb-9938-a1522a287886/pozickomania.sk/web/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 399

6 Comments

 1. Zdena píše:

  Keď ja sa tak bojím založiť byt. Je to to posledné čo mám. Nemám ale zdokladovateľný príjem a neviem kde inde by mi mohli požičať bez založenia nehnuteľnosti. Ak by ste mi niekto vedeli poradiť, budem vám do smrti vďačná. V opačnom prípade sa budem musieť obrátiť na uver4you, iná možnosť mi nezostáva.

 2. Superman píše:

  Akože prečo je pôžička uver4you len pre západné slovensko? A čo my, z východu? máte pre nás nejakú alternatívu? Ďakujem za odpoveď

  • Je to naozaj tak. Momentálne úver4you neposkytuje pôžičky pre východné Slovensko. Skúste si pozrieť naše porovnanie poskytovateľov a určite si niečo vyberiete. Najoblúbeniejšia je momentálne pôžička Cetelem s úrokom 8,39%

 3. GAbiKA píše:

  Túto pôžičku môžem odporučiť. Žiadala som už takmer všade a neuspela som. Tu som dostala úver bez problémov. ĎAKUJEM

  • Tomaš píše:

   Ahoj Gabika , dostala si uver od finance4you ja som požiadal a mám ho schválený, ale mám trochu strach predsa je to ručenie nehnuteľnosťou .prosím Ťa napíš či si naozaj spokojná s úverom.

 4. Kaťa píše:

  Prečo neposkytuje uver 4you aj pre vychodne slovensko? Spoločnosť Cetelem neposkytne pôžičku ked je zaznam v registri,a nie iba tomu kto ho ma ale ani inemu kto ma taku adresu napr.syn,aj ked nema zaznam ani žiaden uver tak neposkytnu.

(hlasujúcich:14, priemer: 4,43 z 5)
Loading...