Rýchle online pôžičky majú viacero výhod

online

Chcete si vziať online pôžičku, ale neviete čo to obnáša, aké sú jej hlavné výhody, prípadne nevýhody? Online pôžička je spotrebný úver, ktorý si vybavíte cez internet.  Najčastejšie je to vyplnením jednoduchého formulára, kde zadáte svoje kontaktné údaje, a spoločnosť s Vami preberie dodatočné detaily. Takýto druh pôžičiek poskytujú najmä nebankové spoločnosti.

 

 

Výhody online pôžičky

Vybavíte ju cez internet – Ak máte záujem o túto formu pôžičky, jednoducho vyplníte formulár z pohodlia Vášho domova, nemusíte nikam chodiť, a zbavíte sa aj vypisovania papierov, prípadne čakania na pobočke.

Peniaze už do 24 hodín – Väčšina nebankoviek, ktoré poskytujú online pôžičky využívajú automatizovaný systém, ktorý schváli alebo zamietne pôžičku už do pár minút. Vďaka tomu je možné dodať peniaze na Váš účet už v deň požiadania o pôžičku.

Bez príjmu, bez ručiteľa – Výška online pôžičiek je väčšinou nižšia ako klasické pôžičky. Napríklad pôžičkomat Vám požičia už 25 €. Z toho dôvodu nepotrebujete dokladovať Váš príjem, taktiež nemusíte ručiť za danú pôžičku.

Aj so zápisom v registry – Ak ste zapísaný v registry dlžníkov, s vybavením pôžičky v banke môžete mať problém. Spoločnosti poskytujúce online pôžičky nenahliadajú do úverového registra, takže je to v prípade prehreškov z minulosti jedna z ciest, ako získať pôžičku

Výška splátok a doba splácania – Sami si môžete nadstaviť u väčšiny poskytovateľov výšku splátok, a dobu splácania pôžičky. Sumu si môžete vypočítať u poskytovateľa na online kalkulačke, ktorá je štandardom internetových pôžičiek. Kedže sa jedná o pôžičky v nižšej sume, splatnosť býva s pravidla mesiac, ak sa jedná o sumu do 300 €.

Ďalšie výhody ako napríklad bezúčelovosť je samozrejmosť u nebankových pôžičiek. Túto formu pôžičky využívajú najmä ľudia pred výplatou, alebo v prípade rýchlej potreby vykryť vzniknuté výdavky.

 

Samozrejme, online pôžičky majú aj nevýhody :

  • kedže sa jedná o nebankovky, je tu vyšší úrok
  • kratšia doba splatnosti
  • v prípade nesplácania vznikajú vysoké poplatky

 

Záver : Online pôžička je jednoduchá na vybavenie, a má mnoho výhod. Disponuje však aj nevýhodami, na ktoré musíte pri jej vybavovaní myslieť. Ak chcete žiadať o takúto pôžičku, Váš vek nemôže byť  nižší ako 18 rokov, a musíte byť občanom Slovenskej Republiky.

 

 


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/4/4/44955f4c-a573-4cfb-9938-a1522a287886/pozickomania.sk/web/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 399

Comments are closed.

(Oznámkuj článok)
Loading...