Aj podnikatelia môžu refinancovať svoje úvery

V máji Všeobecná úverová banka vydala pozitívnu tlačovú správu. Potešila najmä podnikateľov. Refinancovanie úverov novým úverom doteraz mali možnosť využívať najmä fyzické osoby. Avšak to je už minulosť. Všeobecná úverová banka spustila službu Refinančné Profi úvery.

 

Refinanančné Profi úvery garantujú sadzbu nižšiu o 1 % percento ročne. Úver na refinancovanie pre podnikateľov je bez poplatkov. Dokonca k nemu môžete dostať, ak ste podnikateľ, aj podnikateľský účet za polovičné náklady.

 

Charakteristika Refinančného Profi úveru od VÚB

Tento úver, ako je z názvu jasné, je určený na refinancovanie finančných prostriedkov. Je určený iba podnikateľom, ktorí chcú refinancovať svoje úvery. Slúži na jednoduché zefektívnenie a sprehľadnenie dlhov, ktorými sú v čase žiadania o Refinančný Profi úver zaťažení.

 

 

Ponuka Refinančného Profi úveru od VÚB:

– ak sa rozhodnete pre tento typ úveru, získate úrokovú sadzbu, ktorá je nižšia o 1 % oproti vyplácanému úveru z inej banky.

– získate až 100 % zľavu, ktorá sa vzťahuje na poplatok za sprostredkovanie a poskytnutie úveru na refinancovanie

– ako príjemný bonus je možnosť získať podnikateľský Flexibiznis účet s 50 % zľavou. Túto zľavu môžete využívať počas šiestich mesiacov.

 

Odborníci upozorňujú,že trend refinancovania dlžôb stále rastie. Upozorňujú, že na našom území je každá hypotéka a každý tretí spotrebný úver za rok 2014 umožnili refinancovanie dlhov klientov.

Tento trend má jednoduchú príčinu, slovenskí klienti naplno využívajú obdobie priaznivých úrokov. Ak si dobre premyslíte, na čo chcete refinančný úver použiť, môžete pri správnom nastavení ušetri desiatky eur mesačne. A samozrejme, nielen fyzické osoby, ale aj podnikatelia radi využívajú možnosť ušetriť svoje finančné prostriedky.

 

Koľko si môžem požičať

Získať môžete finančné prostriedky vo výške od 3000 eur do 100 000 eur. Splatnosť je 4 roky.

 

Všeobecná úverová banka prezradila, že Refinančný Profi úver je určený najmä podnikateľom, ktorí majú svoj ročný obrat nižší ako jeden milión eur ročne.

 

Na čo môžem využiť Refinančný profi úver využiť

– pomocou tohto úveru môžu podnikatelia vyplatiť kontokorentné alebo splátkové úvery

– bezúčelová časť môže byť až do výšky 30 % z poskytnutého úveru

– úver je zabezpečený biankozmenkou


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/4/4/44955f4c-a573-4cfb-9938-a1522a287886/pozickomania.sk/web/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 399

Comments are closed.

(hlasujúcich:2, priemer: 5,00 z 5)
Loading...