SMS Credits – Recenzia a 10 skúseností

Jednoduchú pôžičku prostredníctvom SMS správy môžete získať od spoločnosti SMScredits.sk. Vďaka tejto spoločnosti sa požičiavanie peňazí stalo niekoľko minútovou záležitosťou bez veľkej byrokracie. Peniaze od nebankovej spoločnosti SMS Credits môžete použiť na čokoľvek. Či už máte ďaleko do výplaty, potrebujete vreckové na dovolenku alebo zaplatenie vyšších účtov.

 

 

Koľko si môžem požičať?

Klienti si môžu požičať finančné prostriedky od výšky 20 EUR do 350 EUR. Banka rozdeľuje klientov do dvoch úrovní. Klienti prvej úrovne si môžu požičať finančné prostriedky do výšky 250 EUR. Klienti druhej a tretej úrovne si môžu požičať finančné prostriedky do výšky 350 EUR.

Veľkou výhodou je rýchlosť získania bez-účelovej nebankovej pôžičky. Avšak veľkou nevýhodou je  RPMN, ktorá sa pohybuje vo výške cca od 936,22 % až po 13 0864,19 %.

 

Koľko dní mám na splatenie?

Klienti všetkých úrovní si môžu vybrať z trôch lehôt splácania pôžičky SMS Credits, klient môže splácať 5 dní, 10 dní alebo 15 dní.

 

Ako sa stanem klientom druhej alebo tretej úrovne?

Klient sa dostane do skupiny druhá úroveň tak, že využíva často služby nebankovej spoločnosti SMS Credits. Spoločnosť si cení svojich klientov a ich vernosť im opláca zvýhodnením výšky požičiavaných peňažných prostriedkov. Dokonca, ak chcete mať istotu môžete si popredu vybaviť kartu klienta. Použijete ju iba v prípade, že sa ocitnete vo finančnej núdzi a karta klienta vám tento proces urýchli.

 

sms-credits

 

Ako získam pôžičku?

Základnými požiadavkami je vek nad 18 rokov, vlastný mobilný telefón a zriadený bežný bankový účet. Veľmi dôležité je, aby ste neboli v registri úverových dlžôb.

Stačí, ak vyplníte krátky registračný formulár na webovej stránke SMS Credits. Spoločnosť vám následne zašle autorizačnú SMS správu, na ktorú musíte do 15 minút odpísať, inak žiadosť nebude platná.

Druhou možnosť pre záujemcov je registrácia prostredníctvom SMS správy. Do tejto správy je potrebné zaslať svoje osobné údaje ako je číslo občianskeho preukazu, meno, rodné číslo, číslo vášho osobného účtu, adresu.

 

Ako splácať?

Klienti si môžu vybrať druh splácania podľa vlastného uváženia. Môžete využiť vklad na účet nebankovej spoločnosti SMS Credits, prevod na účet alebo vkladom do poštovej banky. V prípade, že chcete využívať vklady do poštovej banky je potrebné, aby ste včas na email alebo fax zaslali doklad o úhrade. Veľmi dôležité je pri všetkých typoch platieb využívať variabilný symbol, ktorý vám bol uvedený. Inak hrozí, že váš spoločnosť neidentifikuje a bude považovať vaše záväzky neuhradené.

 

Kontaktné údaje na spoločnosť:

River Euro, s.r.o.
Sídlo: Dlhá 95C, 010 09 Žilina
IČO: 44769911
IČ DPH: SK2022822230
Info linka: 09 11 99 99 15
041 56 30 151
Fax: 041 56 30 151
E-mail: info@smscredits.sk

 

Skúsenosti a diskusia

Toľko naša stručná recenzia. Boli by sme radi, keby ste sa o svoje skúsenosti s touto spoločnosťou podelili aj vy. Pridajte prosím komentár alebo hodnotenie v podobe hviezdičiek. Budeme radi, ak pridáte svoje reálne, či už pozitívne alebo negatívne, hodnotenia. Veľa ľudí vám určite poďakuje.

 

 


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/4/4/44955f4c-a573-4cfb-9938-a1522a287886/pozickomania.sk/web/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 399

4 Comments

 1. petra píše:

  Mala som viackrát pôžičku, volali mi aký som dobrý klient, ale zostala som bez práce, som na dlhodobej PN a chcela som sa dohodnúť na splátkovom kalendári. Pani sa so mnou ani nebavila, arogantne odpovedala, že to som mala vedieť, že musím všetko splatiť. Nikdy viac SMSCREDITS!!!! Dali ma na vymáhanie za 300 €, ktoré som chcela splatiť v nižších čiastkach. Skúste radšej Pôžičkomat, tam sú ľudia oveľa ústretovejší a dá sa s nimi dohodnúť.

 2. Dezider píše:

  Chcem sl požičať ako invalidní dôchodca alebo veľmi len mu zamieta tak som si prečítal váš veb stránke som zex. Manželkou a mamesacni príjem 400eur spolu tak by som chcel váš poziadat či. Je to mozne ďakujem. Holmok

 3. jaroslava píše:

  Mala by som zaujem o pozicku

 4. Nikoleta píše:

  Dobry den chcela by som si požičať 200
  Eur a na dva mesiace splacania na zajtra keby sada dakujem

(hlasujúcich:32, priemer: 3,56 z 5)
Loading...