Home Credit pôžička

Nebanková spoločnosť Home Credit Slovakia a. s. poskytuje na území Slovenskej republiky spotrebiteľské pôžičky od roku 1999. Okrem hotovostných pôžičiek poskytuje aj úvery na autá, revolvingové pôžičky, nákupy na splátky a kreditné karty.   Ak využijete hotovostnú pôžičku od Homecreditu môžete si vypožičať finančné prostriedky vo výške od 400 EUR do 5000 EUR. Na získanie pôžičky nie je potrebný ručiteľ. Ak klient v riadnom čase splatí prvé štyri splátky z pôžičky, môže si  po konzultácii s pracovníkom Home Creditu výšku splátky znížiť alebo zvýšiť.

 

 

Podmienky získania pôžičky

Uchádzač o pôžičku musí mať minimálne 18 rokov a mať pravidelný mesačný príjem. Krátkodobá pôžička je dostupná zamestnancom, dôchodcom a aj živnostníkom. Výhodou je, že zákazník nemusí byť občanom Slovenskej republiky.

 

Aké je navýšenie?

Úrokové sadzby pri tomto druhu pôžičky sú vo všeobecnosti vyššie ako pri bankových pôžičkách. V zásade platí, že čím menej si klient požičia, tým vyššia je úroková sadzba. Hladina sadzieb sa tak pohybuje  až po hranicu 25,83 % p. a.  Pôžičku klient môže splácať v dĺžke od jedného roka až do 84 mesiacov.

 

Budú vám stačiť tieto doklady

Klient potrebuje mať minimálne dva doklady totožnosti, napríklad pas a občiansky preukaz. Zamestnanci a živnostníci musia poskytnúť informácie o firme kde pracujú. Výhodou je, že klient neplatí žiadne poplatky za vybavenie.

Pôžičku je možné získať prostredníctvom telefónu alebo online formulára. Ak sa obávate, že počas splácania pôžičky môže dôjsť k nepriaznivým životným situáciám a vy nebude môcť splácať vašu pôžičku môžete využiť poistenie výdavkov k pôžičke. Klient sa môže poistiť voči smrti úrazom, invalidite následkom choroby, pracovnej neschopnosti následkom choroby či úrazu a voči strate príjmu zo zamestnania či podnikania.   Nevýhodu je, že ak by si chcel klient odložiť mesačné splátky musí najprv riadne splácať šesť mesačných splátok. Taktiež mu je za tento úkon odrátaný  poplatok.

 

Výhody v skratke:

 • Až do 6000 €
 • Úrok už od 13,3 %
 • Vybavenie cez internet z pohodlia domova
 • Možnosť odkladu splátok
 • Flexibilita splátok podľa vašich možností
 • Overená spoločnosť s kladnými referenciami
 • Nie je potrebné dokladovať príjem
 • Peniaze je možné použiť na čokoľvek

 

Zvýhodnená žiadosť

V spolupráci so spoločnosťou Home Credit vám prinášame exkluzívnu žiadosť, kde môžete požiadať o pôžičku z pohodlia domova, nemusíte dokladovať príjem a peniaze budete mať na účte do 24 hodín od schválenia. Schvaľovací proces je veľmi rýchly, často stačí pár minút po vyplnení žiadosti. Online žiadosť o pôžičku je nezáväzná, jej vyplnením vám nevznikajú žiadne záväzky.

 

 


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/4/4/44955f4c-a573-4cfb-9938-a1522a287886/pozickomania.sk/web/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 399

3 Comments

 1. mirgova jarmila píše:

  dobri den prajem chcem poziadat o pozicku co potrebujem a ako postupovat dakjem

 2. marian píše:

  chcel by som reagovat v dobrom ale i v krutom jednani tejto spolocnosti, sedem rokov poctivo splacam pozicky od tejto spolocnosti, pred mesiacom a pol som sa dostalk do vaznej situacie kedy sa podlomilo moje zdravie, hned ako som sa to dozvedel a zaplatil splatky poziadal som o odlozenie splatok na tri mesiace co mam aj v zmluve ale opet sa nik neohlasil a po vyprsani mi stale pisu sms pisu a navysuju moje splatky, podstupil som vaznu operaciu bol hospitalizovany a teraz lieceni este s bolestami a neschopnosti chodit ,a nemozem ako uhradit splatky ktore stale navysuju, prosim voplam o pomoc ale stale sa drzi asvojho pravidla, dostavaju ma do vaznej situacie a nedaju sancu zit, moj prijem klesol takmer sotva na 200eur a ja sa nmeozem pohnut z postele,ziadaju aby sm si zohnal peniaze kdekolvek a zaplatil to ze sa mi to bude neustale zvysovat, nejde im o zdravie a nestastie niekoho ineho cloveka s ktorym nemali nikdy probemy ,som z níich v strese som na antidepresivach ale vobec ich to nezaujima, takto nechaju trpiet cloveka nielen s jeho prblemom ale i s vydieranim ze neustale ma budu bobbardovat zdravo povedane vydierat a to vsteko sa pdzrkadluje na mojom dalsom uzdravovani, neviem ci zijeme medzi ludmi alebo medzi hyenami ktorym ide len o peniiaze a nie o pomoc ludom, ako vzdy slubuju ze sa dohodneme ale u nich to nejde, je mi z toho do placu nakolko zijem sam a mam problem chodit a vlastne nemma ani ako ist nakolko nemam ani vychadzky neviem si dat rady a chcel by som aby sa to trebars cely svet dozvedel ako sa tyto ludia spravaju k chorym, mozno snad az zmriem mi daju pokoj,vravel som im ze ked sa dostanem do normalneho cyklu a budem mat moznost to uz splacat bude vsetko ako ma byt.vie mi dakdo poradit co mam robit?

 3. Helena Bebkova píše:

  Ten pan Marian ma pravdu v celom rozsahu. Skoro take peklo som prezila aj ja a stale nemam pokoj. Az nasli vymahacsku spol. Kruk a aj ked ma clovek u nich vyrovnanu istinu, uzernicke uroky odpredali spol. Kruk a tato ma sidlo v Hradci Kralove a nici ludi na Slovensku. Toto ich obtazovanie nema hranic, idu po peniazoch ako “nenazranci”. K tym urokom si este pripisuju svoje 7% rocne uroky, pretoze si to rozlozia na 6 a viac rokov a navysia uroky, neda sa to inac nazvat ako totalna uzera. Musela som sa obratit na sud. Dakujem.

(hlasujúcich:20, priemer: 3,15 z 5)
Loading...