Home Credit pôžička – podmienky pre nezamestnaných

homecredit-reklama

Spoločnosť Homecredit ponúka bezúčelové, hotovostné pôžičky vo výške 400 – 6 000 €. To znamená, že ak splníte všetky náležité podmienky, môžete čerpať peniaze od Homecreditu, skutočne na čokoľvek. Ak Vám nevyhovuje hotovostná pôžička, môžete si ju nechať vyplatiť na Váš bankový účet. Podľa mňa je táto možnosť výhodnejšia. Je jednoduchšie vyfaktúrovať a tiež evidovať peniaze, ktoré prúdia medzi dvomi rôznymi bankovými účtami.

 

 

Úroková miera je výborná

Ročná úroková miera je v porovnaní s ostatnými spoločnosťami veľmi výhodná. Táto skutočnosť sa týka hlavne vyšších cenových relácií. Pri nižších čiastkach je úroková miera výhodnejšia len o trochu. Pôžičku od Homecreditu môžete splatiť predčasne a to úplne bez poplatkov. Poplatky neplatíte ani na začiatku spolupráce, čo hodnotím takisto pozitívne.

Doba splatnosti je šalamúnsky nastavená na 36 mesiacov, čo znamená, že Vám to z dlhodobého hľadiska zníži cenu splátok za mesiac, avšak v konečnom dôsledku budete splácať pôžičanú čiastku dlhšie. Teda z krátkodobého hľadiska je tento krok pre Vás, ako zákazníka, fajn. No z hľadiska dlhodobého, preplatíte nemalé peniaze.

 

homecredit-reklama

 

Ak ste pozorný, tak Vám určite neušlo, že čiastky, ktoré si môžete požičať sa navyšujú po 200 €. Podľa mňa to je znovu šikovný krok z pohľadu Homecreditu. Veľmi jemnou formou na Vás tlačia, aby ste si požičali viac ako Vám treba. Za predpokladu, že potrebujete 500 €, tak si budete musieť požičať 600 € a to už je o stovku viac, ako ste pôvodne chceli.

Ak máte akékoľvek otázky, neváhajte kontaktovať zákaznícku podporu Homecreditu, ktorá funguje na bezplatnej infolinke. Cez infolinku môžete požiadať o pôžičku, priamo z tepla svojho domova. Zamestanci sa budú Vašou žiadosťou zaoberať najskôr, ako to bude možné. Ak je pre Vás drahá táto bezplatná infolinka, môžete vyplniť formulár, na základe ktorého Vás bude Homecredit kontaktovať.

Výhody

  • zvučné meno firmy
  • možnosť vybaviť si pôžičku cez telefón
  • nie je potrebné chodiť na pobočku
  • splatenie pôžičky predčasne a to bez poplatku

 

Nevýhody

  • minimálna doba splatnosti – 36 mesiacov
  • výška pôžičiek sa navyšuje vždy o 200 €

 


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/4/4/44955f4c-a573-4cfb-9938-a1522a287886/pozickomania.sk/web/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 399

Comments are closed.

(Oznámkuj článok)
Loading...