Recenzia Zuno pôžičky od 2000 eur

Zuno banka ponúka flexibilnú pôžičku, pri ktorej si môže klient vybrať výšku potrebných prostriedkov, dobu splatnosti a výšku splátok.

 

Výška pôžičky

Banka poskytuje financie dostupné vo výške 2001 EUR až 20 000 EUR. Výhodou je, že úver je bezúčelový a klient nemusí vykazovať, načo použil požičané finančné prostriedky. Taktiež je veľkou výhodu, že je pôžička dostupná bez ručiteľa. Nevýhodou môžu byť pohyblivé úrokové sadzby, ktoré sa pohybujú od 6,9 % p. a.  vyššie.

 

Žiadosť o ZUNO pôžičku

 

Dĺžka splácania

Dĺžka splácania sa pohybuje v rozpätí 6 až 72 mesiacov.

 

Poplatky

Výhodou je, že banka Zuno si neúčtuje žiadne poplatky pri uzatvorení pôžičky. Taktiež nestrháva mesačné poplatky za vedenie pôžičky na účte. Taktiež, podobne ako v iných bankách si klient môže určiť deň v mesiaci, kedy chce splácať mesačné splátky.  Pre zákazníkov banka pripravila aj zaujímavú ponuku, kedy si môžu nastaviť splátkové prázdniny a jeden mesiac v roku nemusia pôžičku splácať.

 

zuno-logo

 

Podmienky

Výhodou je, že klient nemusí navštíviť predajné miesto v kamennej prevádzke, ale všetko vybaví online. V ZUNO banke si pôžičku môžu záujemcovia vybaviť z pohodlia domova. Prostredníctvom služby online banking  klient vyplní formulár a zmluvu autorizuje pomocou SMS správy. Po tomto úkone, by mali byť peniaze dostupné na účte do niekoľkých minút. Ak zákazníci nie sú klientmi ZUNO banky, ale majú záujem o výhodnú pôžičku musia si založiť účet.

 

 

Klient musí mať vek 18 rokov a byť zamestnaný. Získať pôžičku môžu aj dôchodcovia a SZČO, ktoré majú viac ako 21 rokov. Žiadateľ o pôžičku musí mať povolenie na pobyt v Slovenskej republike. Základnou podmienkou je byť spôsobilý na právne úkony. Banka taktiež od klientov vyžaduje vydokladovať ich mesačné príjmy. Pri zamestnaných osobách ich čistý príjem finančných prostriedkov musí byť vyšší ako 250 EUR. Pri SZČO sa mesačný príjem vypočítava z ročného daňového základu. Banka pôžičku poskytuje až po potvrdení, že klient nie je dlžníkom v Sociálnej poisťovni alebo nemešká so splácaním pôžičky v inej banke. Taktiež je potrebné sledovať nepovolené prečerpanie účtu.

zuno úverová kalkulačka

 

Poistenie splácania pôžičky

Klienti môžu využiť aj poistenie splácania úveru, ktoré im pokryje určité mesačné splátky v prípade neočakávanej životnej udalosti. Banka poskytuje poistenie v prípade smrti a invalidity, pracovnej neschopnosti a nezamestnanosti. Nevýhodou je, že poistenie banka uzatvára len do 64,5. roka života a po 65. roku života poistenie zaniká.

 

 


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/4/4/44955f4c-a573-4cfb-9938-a1522a287886/pozickomania.sk/web/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 399

1 Comment

  1. martin píše:

    Maximálna spokojnosť. Top banka, super rýchlosť, žiadne poplatky.

(hlasujúcich:10, priemer: 3,70 z 5)
Loading...