Pôžička pre vysokoškolákov od UniCredit Bank

V súčasnosti je prirodzené, že mnoho študentov po získaní maturity uvažujú o štúdiu na vysokej škole. Niektorých od tohto rozhodnutia môže odrádzať množstvo finančných prostriedkov, ktoré sú potrebné pri navštevovaní školy. Študenti musia kupovať skriptá, počítač, rôzne učebné pomôcky a hradiť ubytovanie. Existuje pre nich riešenie. Študenti môžu využiť spotrebný úver pre vysokoškolákov od Unicredit banky.

 

Dostupný objem financií

Klienti môžu takýmto spotrebným úverom získať finančné prostriedky vo výške od 650 EUR až do 10 000 EUR. Pri podpisovaní zmluvy je potrebné, aby boli prítomní rodičia klienta a mali so sebou vydokladované príjmy. Výhodou je, že pri pôžičke do výšky 2000 EUR dokladovanie ich príjmu nie je potrebné. Výška úrokovej sadzby je veľmi výhodná, pohybuje sa vo výške 9,50 % p. a. pre všetkých klientov. Banka UniCredit Bank garantuje, že sa výška úrokovej sadzby nezmení po celú dobu splácania pôžičky.

 

unicreditbank

 

Podmienky na získanie úveru

Žiadosť o poskytnutie pôžičky môže zažiadať každý študent vysokoškolského štúdia dennej formy. Taktiež musí byť občan Slovenskej republiky. Pri podpisovaní zmluvy je potrebné so sebou priniesť  občiansky preukaz alebo pas, vysokoškolský index a potvrdenie o návšteve školy. Potvrdenie o návšteve školy musí obsahovať viditeľnú pečiatku školy a podpis zamestnanca školy.

 

Doba splácania a poplatky

Dĺžku splácania si klienti môžu určiť v rozmedzí od jedného roka až do päť rokov. Výhodou je aj možnosť odkladu splátok istiny počas vysokoškolského štúdia až na 5 rokov. Banka si taktiež účtuje poplatok za poskytnutie úveru vo výške 2 % z objemu poskytnutých financií. Avšak minimálna čiastka poplatku je 30 EUR.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/4/4/44955f4c-a573-4cfb-9938-a1522a287886/pozickomania.sk/web/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 399

Comments are closed.

(hlasujúcich:1, priemer: 5,00 z 5)
Loading...