Zuno zjednodušilo refinancovanie, má iba tri sadzby

Online banka Zuno pre svojich klientov prichádza v ústrety svojim klientom. Zuno, banka ktorá funguje iba online, bez kamenných pobočiek ponúka záujemcom jednoduchšie refinancovanie úverov.

 

Výmena pôžičiek Zuno

Táto nová služba je rozdelená do troch základných úrovni. Výmena pôžičiek Zunu ponúka tri základné hladiny úrokových sadzieb. Tieto sadzby sa odvíjajú v závislosti od úroku starého úveru, ktorý sa zákazníci rozhodli výhodne refinancovať. Vďaka týmto opatreniam Zuno online banky, klienti vždy vedia, aký úrok budú platiť a dokonca môžu ušetriť až 720 eur.

 

Ročné úrokové sadzby v online banke Zuno sa začínajú na hladine 6,9 % p.a.

 

Žiadne poplatky navyše

Všetcí tí, ktorí sa rozhodnú pre služby online banky Zuno budú uchránení pred skrytými poplatkami a inými skrytými platbami. Nielenže bez poplatkov, ale i bez toho aby ste museli opustiť svoj domov môžete refinancovať svoju nevýhodnú hypotéku, či úver. Všetko sa dá vybaviť online. Dokonca si už vopred môžete v službe kalkulačka na internetovej stránke online banky Zuno vypočítať čiastku, ktorú ušetríte vďaka preneseniu úveru do Zuno banky.

 

zuno-logo

 

Pracovníci pre čitateľov prinášajú názornú ukážku:

Ak by si klient preniesol do Zuno banky starý úver, ktorý bol zaťažený ročnou úrokovou sadzbou vo výške 11,49% , banka Zuno klientovi ponúkne úrokovú sadzbu vo výške 6,9 %.

 

Ak je výška starého úroku medzi 11,5% až 16,49 %, online banka Zuno dokáže klientom sprostredkovať úrok vo výške 9,9 %.

 

Výška ročnej úrokovej sadzby starých úverov, ktorá prekračuje mieru 16,5 % v sa v Zuno banke nevyšplhá nad úrokovú mieru 14,9 %.

 

Z uvedených faktov vyplýva, že ak by ste sa rozhodli refinancovať starý úver v online banke Zuno, svoju voľbu určite neoľutujete. Prenesenie starého nevýhodného úveru je jednoznačne dobrá voľba. Mladá dynamická banka sa snaží zákazníkom čo najviac uľahčiť život a pritom aj umožňuje ušetriť nemalé finančné prostriedky. Ak ste ešte váhali, tieto výhodné hladiny ročných úrokových sadzieb sú neodškriepiteľným pozitívom vo svete refinancovania hypoték a úverov.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/4/4/44955f4c-a573-4cfb-9938-a1522a287886/pozickomania.sk/web/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 399

Comments are closed.

(Oznámkuj článok)
Loading...