Home Credit spustil Správcu Financií

Home Credit na Slovensku spustil internetovú aplikáciu Správa Financií. Pomocou nej si klienti môžu svoje finančné produkty spravovať prostredníctvom internetu, online. Táto služba je záujemcom dostupná nonstop, 7 dní v týždni. Táto služba bola naplno spustená v apríli 2014. prináša novú službu – komunikáciu online. Pracovníci nebankovej spoločnosti Home Credit zaznamenali veľký záujem o službu Správa Financií zo strany klientov.

 

Ak navštívte stránku Home Credit a využijete túto novú službu, zistíte, že máte prístup k informáciám o všetkých kartových produktoch. Taktiež získate informácie o nákupoch na splátky. Poznatky a prehľadné usporiadanie nájdete aj z oblasti hotovostných úverov a o konsolidácii.

 

Pomocou Správcu Financií z pohodlia domova zistíte výšku vašich splátok. Dozviete sa aj, či splátka dorazila na účet a môžete si vytlačiť výpis z účtu. Taktiež si môžete vytlačiť a odložiť potvrdenie o úveru, ktorý čerpáte. Nový systém je bezpečný a generuje QR kód, ktorý si môžete vytlačiť. Ak vlastníte mobilný telefón, ktorý podporuje túto službu, môže si tento kód jednoducho naskenovať a zaplatiť potrebnú čiastku.

 

Okrem toho, že si môžete kontrolovať svoje údaje a nahliadnuť do operácií, ktoré prebehli, môžete cez túto novú službu prevádzať hotovosť na iný účet alebo na účet spoločnosti, u ktorej potrebujete uhradiť svoje záväzky. Pri tomto úkone si môžete vybrať aj medzi tým , či chcete čiastku uhradiť naraz alebo prostredníctvom splátkového kalendára.

 

homecredit-reklama

Taktiež si môžete zmeniť internetový limit. Ak potrebujete zvýšiť svoj limit, kedykoľvek tak môžete urobiť cez internet.

 

Nová služba od Home Credit Slovensko je pre zákazníkov po technickej stránke pripravená tak, aby spĺňala všetky technické náležitosti. Vďaka dômyselnému vytvoreniu využíva technológie Oracle. Správca Financií využíva opensource frameworky – Apache Wicket, Spring, Spring Web Services a podobne. Samotný výsledný produkt je prehľadnosť a intuitívnosť.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/4/4/44955f4c-a573-4cfb-9938-a1522a287886/pozickomania.sk/web/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 399

3 Comments

 1. Mária Dzurišinová píše:

  Za skoré vybávenie vám vopred Dakújem.

 2. Mária Dzurišinová píše:

  CHcela by som pomôcť svojej dcere opráviť dom a isť ku nej lebo!!!

 3. zuzana uharcekova píše:

  potrebovala som zakupit nieco do domacnosti cez internet ale som nemala dost penaz
  ked som isla do banky vsade ma odmietli pre nizky prijem a tak so sa rohodla pre
  HOM CREDIT kde mi vysli v ustrety a poskytli mi peniaze a ja som mohla sebe a vnucatam
  zakupit cez internet co som mala vybrate a to velka vdaka patri pracovnikom HOM CREDIT
  ktory mi vysli a v ustrety a ked som nieco nevedela ochotne mi poradili
  PRETO ODPORUCAM VSETKYM HOM CREDIT SOM S NIM VELMI SPOKOJNA A SU TAM MILI
  PRACOVNICI KTORI OCHOTNE POMOZU A PORADIA

  DAKUJEM
  S POZDRAVOM
  UHARCEKOVA ZUZANA PRIEVIDZA

(hlasujúcich:2, priemer: 3,00 z 5)
Loading...