Recenzia pôžičky od mBank s úrokom 9,9 %

Ak ste klientom mBanky v týchto dňoch môžete využiť výhodnú ponuku na hotovostný úver. Hotovostný úver mPôžička plus je dostupná všetkým klientom. Má veľa výhod a je férová. Má výhodnejšie úroky ako nebakovka a menej náročné podmienky ako klasická banka.

 

Výhody:

  • 0 EUR za poskytnutie
  • 0 EUR za vedenie
  • 0 EUR za mimoriadne splátky a predčasné splatenie
  • garantovaná úroková sadzba 9,9 % p.a. pre každého

 

 

Dostupné prostriedky

Finančné prostriedky sú dostupné vo výške od 350 EUR až do výšky 20 000 EUR. Menšou nevýhodou môže byť fakt, že pri úvere, ktorý prevyšuje 3300 EUR banka vyžaduje Súhlas manžel/ ky s uzavretím úverovej zmluvy. Toto neplatí pre klientov, ktorí sú rozvedení, majú zúženie spoločného majetku manželov alebo prinesú Majetkové vysporiadanie BSM za trvania manželstva. Úrokové sadzba je 9,9 % p. a. pre každého.

 

Podmienky

Úver je určený existujúcim klientom mBanky. Je dostupný prostredníctvom internet bankingu. Zmluva o uzatvorení úverovej zmluvy sa potvrdzuje prostredníctvom autorizačnej SMS správy v internet bankingu. Po tomto úkone sú finančné prostriedky ihneď dostupné na účte mKONTO.

 

mbank_logo_in

 

Splátky

Klient si môže určiť dobu splácania a deň splatnosti mesačnej splátky. Zvyčajne sa pohybuje od jedného roka až po 84 mesiacov. Taktiež je možné využiť možnosť zmeniť dátum splátky úveru, ak klientovi nevyhovuje deň splátky. Mesačné splátky sú strhávané z účtu mKONTO automaticky, preto je nutné, aby zákazníci mali dostatočné množstvo peňazí na účte mKONTO.

 

mPozicka Plus

 

Veľkou výhodou je aj možnosť splatiť väčšiu časť alebo celý úver popredu bez zaúčtovania poplatkov. Prostredníctvom internet bakingu si z pohodlia vášho domova môžete skontrolovať aktuálny stav splácania Mpôžičky. Výhodou je aj fakt, že ak by sa klient dostal do nepriaznivej finančnej situácie môže využiť odklad splátok istiny pôžičky na obdobie šesť mesiacov. Banka taktiež poskytuje vedenie úverového účtu a mesačný výpis z účtu mKONTO bez poplatkov.

 

pozicka-mbank

 

Poistenie

V prípade ak má klient obavy, že nebude schopný po celú dobu splácania pôžičky disponovať s dostatočným objemom finančných prostriedkov môže využiť poistenie splácania. Poistenie Vám zabezpečí istotu splácania. Výhodou je, že ho môžete získať bez absolvovania lekárskej prehliadky. Klient môže využiť jeden z troch balíkov poistenia : základný, rozšírený alebo komplexný. Ak zákazník príde o zamestnanie alebo je dlhodobo práce neschopný poisťovňa hradí mesačné splátky po  dobu šiestich po sebe idúcich mesiacov. V prípade invalidity 3. stupňa alebo úmrtia klienta poisťovňa uhradí jednorazovo nesplatenú časť pôžičky.

 

 

Pozrite si aj ďalšie produkty na stránke www.mbank.sk

Páči sa vám naše recenzie? Podporte nás zdieľaním na sociálnej sieti.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/4/4/44955f4c-a573-4cfb-9938-a1522a287886/pozickomania.sk/web/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 399

Comments are closed.

(hlasujúcich:22, priemer: 3,59 z 5)
Loading...