mBank má najlepšiu hypotéku

Hypotéka od najväčšej internetovej banky mBank sa stala v apríli dvojnásobným víťazom súťaže Hypotéka roku 2014. Súťaže sa zúčastnilo viacero bánk. Táto súťaž sa uskutočnila v roku 2014 prvýkrát. Ako sme spomínali, produkt mHypotéka sa stala dvojnásobných víťazom a to v kategórii hypoték a v kategórií refinancovaní hypoték. V Českej republike získala rovnaké ocenenia v januári 2014 v súťaži Finparáda – Finanční produkt roku 2013.

 

Organizácia súťaže

Samotnú súťaž Hypotéka roku 2014 organizačne zastupovala spoločnosť Fincentrum a magazín Trend. Odborná porota posudzovala hypotéky od rôznych bankových inštitúcií podľa 7 základných kritérií. mBank sa umiestnila vo všetkých siedmich kategóriách pomerne úspešne. V dvoch kategóriách získala prvé miesta.

 

Ocenenia

mBank získala prvé miesto v kategórii najlepšie úroková sadzba.

 

Mbank taktiež získala prvé miesto v kategórii transparentnosti poplatkov a výhodných podmienkach predčasného splatenia úveru.

 

Referencie

Odborníci sa vyjadrili, že ocenenie od nezávislej poroty len potvrdzujú, že mBanka postupuje voči klientom čestne a otvorene. Taktiež schvaľujú jej obchodnú stratégiu. Obchodná stratégie mBanky spočíva v poskytovaní nízkych sadzieb a zároveň bez nulových poplatkov. Takto sú výhodné hypotekárne úvery dostupné takmer pre každého. O pravdivosti tohto tvrdenia svedčí aj veľmi výhodné ročné úrokové ručenie – 2,69 %, pri trojročnej fixácii, ktoré v súčasnosti ponúkajú. Tento výhodný úrok môžu využiť všetci klienti, ktorí majú záujem o refinancovanie pomocou mHypotéky.

 

Zaujímavosťou je, že mHypotéke ako prvá na slovenskom bankovom trhu ponúkla vedenie úverového a bežného účtu pre zákazníkov zdarma. Zákazníci si tento produkt obľúbili najmä kvôli garantovanej výške ročnej úrokovej sadzby.

 

Banka svojim transparentným konaním a pravidelnou aktualizáciou úverových sadzobníkov ku klientom pristupuje férovo a po skončení fixácie ich nečakajú žiadne nepríjemné prekvapenia.

 

Banka ponúka svojim klientom možnosť vedenia podnikateľských účtov, bežných účtov a sporiacich účtov. Môžete využiť aj jej kreditné karty, spotrebiteľské a hypotekárne úvery.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/4/4/44955f4c-a573-4cfb-9938-a1522a287886/pozickomania.sk/web/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 399

Comments are closed.

(hlasujúcich:1, priemer: 5,00 z 5)
Loading...