Uvermarket – skúsenosti a recenzia pôžičky

uvermarketsk

Podmienky majú na stránke prehľadne umiestnené. Musel som sa prehrýzť len cez 3 stránky, kým som ich objavil. Nech sa páči: Vaša žiadosť bude predshválená už do 5 minút (pravdepodobne to urobia s každou žiadosťou), peniaze pristanú na Vašom účte do 48 hodín od schválenia náležitých dokumentov, nevyžadujú ručiteľov, poskytujú jednoduché a rýchle vybavenie. Výška pôžičky sa pohybuje od 600 – 100 000 €. Ale ked si kliknete na online formulár, čisla sa trochu líšia. Nenájdete tam 600 €, pretože tam majú šalamúnsky uvedené: do 5 000 €. Predpokladám, že Vám budú chcieť ponúknuť vyššiu sumu. Nedajte sa ovplyvniť, ak nepotrebujete požičať viac.

 

 

Uvermarket ponúka viacero produktov

Druhy pôžičiek sú rozmanité. Nájdete tu bezúčelové pôžičky, manželské pôžičky, a tiež pôžičky na kúpu nehnuteľnosti. Doby splatnosti sú rôzne a líšia sa podľa účelu danej pôžičky. Avšak, minimálne doba, na ktorú Vám budú peniaze poskytnuté, je 12 mesiacov. Na stránke mi chýbajú tabuľky s údajmi o dobe splatnosti a o výške úrokov. Podarilo sa mi to nájsť jedine v zložke: “manželská pôžička”, ku ktorej sa vzťahuje 22% úrok p.a. A to bez ohľadu na to, akú sumu si požičiate a ako dlho ju budete splácať. Predpokladám, že podmienky pri ostatných typoch produktov budú podobné. Ale to nemení nič na fakte, že je to dôležitý údaj, ktorý klient potrebuje vedieť predtým, než podá žiadosť.

Úvermarket poskytuje možnosť predčasného splatenia, avšak nebude to zadarmo. A podmienky sú sporné. Citujem: “V prípade, ak Klient splatí celkovú sumu pôžičky pred lehotou splatnosti, má spoločnosť právo požadovať od klienta úhradu nákladov, ktoré vznikli spoločnosti v súvislosti so splatením Pôžičky pred lehotou splatnosti.” Tiež sa dočítate, že výška náhrady nákladov nemôže presiahnuť 1% výšky splatenej pôžičky. Podmienky mi prídu pre klienta nevýhodné. Ak sa omeškáte s mesačnou platbou, bude Vám udelená pokuta vo výške 10% z dlžnej splátky.

 

 

uvermarketsk

 

Výhody

  • Nenašiel som žiadne

 

Nevýhody

  • Nie je možné v online formulári vybrať presnú výšku pôžičky
  • Vysoká výška pokuty, v prípade omeškania platby
  • Nedostatok informácií na stránkach

 

Záver

Stránka je veľmi neprehľadná a podmienky, ktoré ponúkajú sú pre klienta nevýhodné. Keď sa chcete dostať k ponuke pôžičiek, je potrebné preklikať sa cez 3 stránky. Keď sa majiteľ nedokáže postarať o svoj web, myslíte, že sa bude vedieť postarať o svojich klientov? Je to ale len môj subjekvívny názor. Prosím, použite komentáre pod článkom a vyjadrite svoj názor. Pravdou je, že je určite lepšie siahnuť po službe od Uvermarketu ako riskovať s pôžičkami od súkromných osôb.

 

Kontakt
Uvermarket
26.novembra 1
06601 Humenné
Telefón: 0948 970 100, 0905 939 467
e-mail: info@uvermarket.sk

 

Túto recenziu nám zaslal čitateľ portálu pozickomania.sk. Je to jeho osobné vyjadrenie a nereprezentuje názory redakcie ako celku

 

 

 


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/4/4/44955f4c-a573-4cfb-9938-a1522a287886/pozickomania.sk/web/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 399

Comments are closed.

(hlasujúcich:1, priemer: 1,00 z 5)
Loading...