Dobrá pôžička v Poštovej banke už od 100 eur

Začiatkom mája Poštová banka potešila svojich klientov. Na trhu začala ponúkať nový bezúčelový úver Dobrá pôžička. Okrem tejto novej možnosti prináša svojim klientom aj iné novinky. O tento nový typ úveru Dobrá pôžička budete môcť žiadať na každej pošte. To, či je Vám bude úver Dobrá pôžička schválený sa dozviete v priebehu niekoľkých minút. Úroková sadzba úveru Dobrá pôžička od Poštovej banky začína na úrovni 7,9 % p. a. Novú pôžičku od Poštovej banky získate veľmi výhodne, bez akýchkoľvek poplatkov. Dokonca môžete získať 0 % úrok počas druhej polovice splácania. Táto nová pôžička – Dobrá pôžička svojim vznikom nahrádza tri úverové produkty, ktoré Poštová banka už nebude poskytovať. Týmto uľahčením chce záujemcom a spokojným klientom uľahčiť prekážky pri získavaní úveru.

 

Zobraziť zvýhodnenú žiadosť

 

Ako vybaviť úver Dobrá pôžička

Nový úver Dobrá pôžička vybavíte veľmi jednoducho. Potrebujete na to preukaz totožnosti – platný občiansky preukaz. Na ktorejkoľvek pobočke Poštovej banky sa môžete o tento typ úveru uchádzať. Po krátkom preverení vašich platových podmienok a vašej bonity sa dozviete, či vám bude úver schválený.

 

Koľko si môžem požičať

Klienti si môžu požičať finančné prostriedky vo výške od 100 eur do 30 000 eur. Ako sme spomínali, vybavenie pôžičky nie je zviazané žiadnymi poplatkami.

 

Dokedy úver musím splácať

Úver môžete splácať podľa vašich finančných možností a podľa dohody s pracovníkom Poštovej banky, ktorý vám úver sprostredkuje. Existuje výhodná možnosť splatiť požičané peniaze už do 5 mesiacov od prevzatia finančných prostriedkov z úveru.

 

Klienti, ktorí úver Dobrá pôžička splácajú riadne a načas dostanú od Poštovej banky príjemný bonus. Tento bonus spočíva v poskytnutí 0 % úroku v druhej polovici splatnosti. Podmienkou je, aby ste nemeškali s platbami a mesačné splátky uhrádzali z Dobrého účtu.

 

Zobraziť zvýhodnenú žiadosť

 

Výhody úveru Dobrá pôžička od Poštovej banky:

  1. Ste oslobodení od akýchkoľvek poplatkov za sprostredkovanie úveru.
  2. Získať môžete prostriedky vo výške, ktorá vám vyhovuje. Či už potrebujete malý finančný obnos alebo vyššiu hotovosť. Vyberať si môžete v rozpätí od 100 eur do 30 000 eur.
  3. Nesporná výhoda spočíva v jednoduchosti sprostredkovania pôžičky. Stačí vám iba platný preukaz totožnosti – občiansky preukaz.
  4. Veľkým lákadlom je a ročná úroková sadzba – a to je neuveriteľných 7,9 % ročne
  5. Doba splácania je na vás. Splácať môžete iba 5 mesiacov, ale i 10 rokov.
  6. Ak riadne a načas hradíte svoje záväzky voči Poštovej banky, ktoré vám vznikli v súvislosti s Dobrou pôžičkou, môžete získať 0% úrok počas druhej polovice splácania.
  7. Ak sa obávate neschopnosti splácania požičaných prostriedkov, môžete sa priamo v pobočke Poštovej banky poistiť proti neschopnosti splácania v prípade straty zamestnania.

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/4/4/44955f4c-a573-4cfb-9938-a1522a287886/pozickomania.sk/web/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 399

Comments are closed.

(hlasujúcich:1, priemer: 5,00 z 5)
Loading...