Skúsenosti s Ferratum pôžičkou – Pravdivá recenzia

Pôžička Ferratum je dostupná prostredníctvom online formuláru. Sídlo nebankovej spoločnosti Ferratum Bank Limited je na Malte. Na Slovensku pôsobí od roku 2007. Poskytuje krátkodobé pôžičky bez nutnosti výpisu z úverového registra, bez ručenia, bez potvrdenia o príjmoch a bez osobných stretnutí. Pozrite si našu recenziu a skúsenosti s Ferratum pôžičkou. Ak máte čo k téme povedať, vyjadrite sa v komentároch.

 

 

Okamžite a online

Klient môže zažiadať o krátkodobú bezúčelovú pôžičku prostredníctvom internetového online formulára alebo pomocou SMS správy. V prípade potreby je dostupný aj zákaznícky servis na telefónnej linke.

 

Až 350 aj pre nových klientov

V minulosti bola pôžička od spoločnosti Ferratum limitovaná stropom 75€ pre nových klientov. To sa ale zmenilo a dnes už môžete rovno požiadať o 350€. Do 150€ (pri 15 dňovej dobe splatnosti) neplatíte dokonca žiadne poplatky ani úroky.

 

 • Peniaze klienti získajú do 24 hodín na účet alebo poštovou poukážkou do štyroch pracovných dní.
 • Klient musí mať trvalé bydlisko na území Slovenskej republiky. V čase žiadosti o pôžičku musí dovŕšiť vek 18 rokov.

 

Ferratum sms pôžička

 

Doba splatnosti 15 alebo 30 dní

Pôžičku klienti môžu splácať 15 alebo 30 kalendárnych dní. Taktiež je možnosť požiadať o predĺženie splatnosti. Spoločnosť poskytuje aj možnosť splatiť pôžičku predčasne.

 

 Aj takto môže vyzerať Online formulár žiadosti

Žiadosť o pôžičku ferratum

 

SMS pôžička a online pôžička

Jej výhodou je rýchlosť vybavenia pôžičky. Stačí ak do SMS správy zadá číslo občianskeho preukazu, meno, adresu, požadovanú dobu splatnosti a číslo účtu banky. Ak klient pracuje tak zadáva aj mesačný príjem. Nevýhodou je že,v prípade ak chce klient predĺžiť splácanie sú účtované skutočne vysoké poplatky. Nevýhodou sú aj vysoké odplaty za poskytnutie pôžičky.

 

 

 

 


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/4/4/44955f4c-a573-4cfb-9938-a1522a287886/pozickomania.sk/web/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 399

5 Comments

 1. Petra píše:

  Ja som využila Ferratum už viac krát. Bohužial to je taký začarovaný kruh, vždy mi chýbaju peniaze pred výplatou, tak využijem túto možnosť. Som na seba nahnevaná, pretože ten poplatok sú pre mňa vyhodené peniaze. Ale nemám inú možnosť. Môj názor je taký, že ak nemusíte, neberte si pôžičku ale ak potrebujete malú hotovosť na prekonanie krátkeho obdobia, tak táto pôžička vám bude vyhovovať

 2. Europozicka píše:

  No, musím povedať že je to naozaj tak. Pôžičku je veľmi jednoduché získať ale čo sa tým vyrieši? to vám naozaj 50€ pomôže? Skúste si radšej ušetriť a potom si radšej kúpiť. Moji známy tiež využívajú ferratum ale je to začarovaný kruh. Vychádza im to tak, že si musia požičať asi tak každé 3 mesiace. A to sú fakt vyhodené peniaze za tie úroky. Začarovaný kruh.

 3. nina píše:

  Suhlasim s predoslymi nazormi.Bohuzial,mam aj take skusenosti z mojho okolia,ze pri neschvaleni pozicky sa neunuvali ani to oznamit.Rozhodne ake preplatitte.

 4. Juraj píše:

  Kto nemá peniaze, hlavne pred výplatou, alebo akosi mu pochybia, doporučujem spoločnosť Ferratum. Sú z tých ostatných najférovejší.

 5. Helena píše:

  Ak surne potrebujete pozicku, obratte sa prosim na pozickomat, tam su ovela ale ovela nizssie uroky a nepreplacajte zbytocne.

(hlasujúcich:6, priemer: 4,17 z 5)
Loading...