Bezúčelový úver s nízkym úrokom od Tatrabanky

Bezúčelový úver Classic je možné získať prakticky kedykoľvek. Klient Tatrabanky môže využiť na vybavenie úveru mobilnú aplikáciu, Internet banking či DIALOG Live alebo osobne navštíviť pobočku Tatrabanky. Bez čakania sa môže dostať k finančným prostriedkom.

 

Podmienky

Stačí ak máte trvalý pobyt na území Slovenskej republiky, viac ako 18 rokov. Ak sa rozhodnete pre Bezúčelový úver Classic získate finančné prostriedky vo výške od 500 až do 25 000 eur. Doba splácania sa pohybuje od jedného roka až po 72 mesiacov. Výhodná úroková sadzba je iba 9,9 % p. a. Vaše mesačné splátky zostávajú rovnaké počas celej doby splácania úveru. Pri získavaní úveru nepotrebuje spoludlžníka a ani žiadneho ručiteľa.
 

 

web stránka tatrabanky

 

Aké doklady budem potrebovať

Ak sa o úver uchádzate z pozície zamestnanca, stačí ak preukážete solventnosť a trvanie zamestnania obdobie 3 mesiacov potvrdené vašim zamestnávateľom.

V prípade, že sa o úver uchádzate ako fyzická osoba – podnikateľ stačí, ak preukážete oprávnenie podnikať na území Slovenskej republiky za posledné dva roky. Taktiež sa vyžaduje potvrdenie o príjme z podnikateľskej činnosti, čím preukážete svoju solventnosť.

Ak ste dôchodca stačí ak preukážete svoj príjem na základe potvrdenia o poberaní starobného, invalidného opatrovateľského alebo výsluhového dôchodku.

 

Poistenie k úveru

Dobrou voľbou je aj zvoliť poistenie splácania úveru. V prípade nečakanej životnej situácii poisťovňa preberie splácanie úveru za Vás. Na výber sú tri druhy poistenia:

  1. Typ A  zahŕňa poistenie v prípade smrti a trvalej invalidity do 62 rokov. Je dostupný klientom vo veku od 18 do 60 rokov. Mesačné poistné je vo výške 1,10 % z poistnej splátky.
  2. Typ A1 je poistenie, ktoré zahŕňa riziko úmrtia. Je dostupný klientom vo veku od 61 do 65 rokov. Mesačné poistné je vo výške 1,75 % z poistnej splátky.
  3. Typ C je zahŕňa prípadné úmrtie, úplnú invaliditu, pracovnú neschopnosť a stratu zamestnania. Je dostupný klientom od 18 do 60 rokov. Mesačné poistné náklady sú vo výške 5,00 % z poistnej sumy.

 

Výhody v skratke

  • Nízka úroková sadzba
  • Bez čakania
  • Aj pre nových klientov
  • Bez dokladovania účelu použitia
  • Bez dokladovania príjmu
  • Rovnaká splátka počas celého obdobia splácania

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/4/4/44955f4c-a573-4cfb-9938-a1522a287886/pozickomania.sk/web/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 399

Comments are closed.

(hlasujúcich:1, priemer: 5,00 z 5)
Loading...