Pôžička ihneď na účet

Chcete vedieť, ktorá pôžička je vyplácaná ihneď po požiadaní rovno na účet? My vám to povieme! Dnes sa nebudeme venovať výhodnosti a nevýhodnosti, úrokom a poplatkom. Zameriame sa len na rýchlosť, pretože možno práve vy potrebujete peniaze práve teraz. Pôžičky ihneď sú spôsobom, ako prekonať krátkodobé finančné problémy pred výplatou.

 

Požiadať o pôžičku vyplácanú ihneď

 

Najprv si ale treba uvedomiť, že pri pôžičke treba zachovať chladnú hlavu a nevrhať sa do priepasti bezhlavo. Pôžičky sú riziková oblasť a mohli by ste sa škaredo popáliť. Aj keď vás tlačí čas, pozorne si prečítajte nasledovné riadky. Môže vám to ušetriť veľa peňazí a pomôže vám to predísť problémom.

 

Aké pôžičky ihneď poznáme

Ak potrebujete naozaj rýchlu pôžičku, máte viacero možností. Prvou je navštíviť svoju banku a požiadať o bezúčelový úver. Ak máte v banke peniaze a chodí vám tam výplata, pravdepodobne takýto úver budete mať už predschválený a peniaze dostanete na pobočke okamžite. Ak už ale máte iný úver, alebo nemáte pravidelný príjem, banka vám pravdepodobne nepožičia.

Ak neuspejete v banke, máte už len dve možnosti. Buď požiadate o pôžičku súkromnú osobu alebo nebankovku. Väčšina ľudí si povie, že nebankovky majú vysoké úroky a tak hľadá pomoc u fyzických osôb. Tu ale nastáva problém, pretože až 90% všetkých ponúk fyzických osôb, ktoré ponúkajú pôžičku, je podvod. Za nemalé sumy, ktoré treba zaplatiť vopred, ponúkajú poskytnutie pôžičky za nízky úrok. Po uhradení poplatku sa ale komunikácia zo strany poskytovateľa končí.

 

Jediným možným riešením je teda nebankovka. Niekedy bola situácia zlá a nebankové subjekty si účtovali úroky často presahujúce stovky percent. Nedávnou novelizáciou zákona sa ale všetko zmenilo a štát nastavil úrokom strop. Preto sú teraz úrokové sadzby nebankových subjektov porovnateľné s úrokovými sadzbami bánk.

 

Ktorú nebankovú spoločnosť si vybrať?

Možností je veľa a stále sa na trhu objavujú noví hráči. My odporúčame zvoliť overeného poskytovateľa, ktorý sa nesnaží za každú cenu obohatiť. Podľa našich znalostí a skúseností našich čitateľov sme zostavili nasledovný rebríček poskytovateľov poskytujúcich okamžité pôžičky:

  1. Pôžičkomat (peniaze do 5 minút)
  2. CreditOne (zrušené)
  3. Europozicka (do 24 hodín)

 

Dúfam, že sme vám aspoň trochu poradili. Ak máte tip na rýchlu pôžičku alebo skúsenosti s konkrétnym poskytovateľom, neváhajte sa zapojiť do diskusie pod článkom.

Požiadať o pôžičku vyplácanú ihneď

 


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/4/4/44955f4c-a573-4cfb-9938-a1522a287886/pozickomania.sk/web/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 399

Comments are closed.

(hlasujúcich:24, priemer: 3,42 z 5)
Loading...