Pôžička CreditOne bez poplatku a bez úroku

Znie to asi neuveriteľne ale je to tak. Spoločnosť CreditOne pripravila pre všetkých svojich nových klientov super akciu, ktorá sa jednoducho neodmieta. O čo ide? Môžete si požičať až 180€ na 30 dní a neplatíte žiadne poplatky a ani úroky.

 

Nie je v tom háčik

Aj keď to znie neuveriteľne, je to tak. Požičiate si peniaze a vrátite ich bez akýchkoľvek nákladov. Žiadne skryté poplatky. Nič. Možno sa ale pýtate, prečo by to spoločnosť CreditOne robila .My už vieme odpoveď. Snahou je osloviť nových klientov a presvedčiť ich o tom, aké jednoduché je si peniaze požičať. Spokojní klienti ich pôžičku s veľkou pravdepodobnosťou využijú v budúcnosti znovu. A to už za bežný úrok. Požičaním sa ale nezaväzujete využiť pôžičku opakovane.

 

Celú túto akciu s pôžičkou bez úrokov by sme mohli prirovnať k ochutnávkam zdarma, s ktorými sa stretávame v supermarketoch. Ide o marketingovú aktivitu, ktorej hlavným cielom je osloviť nových klientov a vytvoriť si s nimi dobrý vzťah.

 

Takže ak vám stačí 180 € na 30 dní, práve teraz je tá správna chvíľa využiť túto ponuku. Ponáhľajte sa, do konca akcie zostáva veľmi málo času.

 

Exkluzívna žiadosť

V spolupráci s CreditOne sme pre vás pripravili krátky formulár, cez ktorý môžete o pôžičku bez poplatku požiadať priamo tu. Stačí vyplniť a peniaze môžete mať už dnes na svojom účte. Žiadosť je spracovaná automaticky a peniaze môžete mať na svojom účte okamžite.

 

Pozor. Akcia Pôžičky bez poplatku a bez úroku je časovo obmedzená. Poponáhľajte sa. Takéto ponuky sa neodmietajú.

 


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/4/4/44955f4c-a573-4cfb-9938-a1522a287886/pozickomania.sk/web/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 399

Comments are closed.

(hlasujúcich:15, priemer: 4,27 z 5)
Loading...