Homecredit pôžička vracia polovicu úrokov

Ak chcete využiť túto zaujímavú službu, ktorá umožňuje získať polovicu zaplatených úrokov naspäť, najprv by ste sa mali oboznámiť s podmienkami, ktoré musíte splniť.

 

Prvý krok, ktorý musíte urobiť je zatelefonovať alebo zaslať žiadosti na internete spoločnosti Home Credit. Nevyhnutnou podmienkou je splniť limit uzatvorenia zmluvy. Tento limit je ohraničený 9.5. 2014 a posledný deň, kedy môžete túto jedinečnú ponuku využiť je 7. júl 2014.

Ak v tomto časovo rozpätí uzavriete zmluvu o produkte Telefonná pôžička alebo Online pôžička môžete sa uchádzať o získanie polovice zaplatených úrokov. Úvery, ktoré boli v týchto zmluvách uzatvorené musia byť poskytnuté najneskôr do 31.8. 2014.

 

50 % zo zaplatených úrokov získate vtedy, ak riadne splácate všetky svoje záväzky voči spoločnosti Home Credit Slovakia. Veľmi dôležité je tieto záväzky plniť riadne a načas, bez akýchkoľvek omeškaní. Tieto záväzky pravidelne v mesačných splátkach môžete uhrádzať po individuálnej dohode o dni mesačnej splátke úveru. Tento bonus Vám bude vyplácaný postupne v priebeh splácania. Pracovníci Home credit po každej vašej splátke vyhodnotia, či spĺňate požadované podmienky.

 

Ak spĺňate všetky podmienky a riadne splácate Váš úver od Home credit Slovensko, dostanete aj bonus, kedy za každý rok splácania požičanej čiastky môže dosahovať 50 % zo zaplatených úrokov.

 

Tento bonus sa rovná 50 % reálne zaplatených úrokov spoločnosti Home credit počas trvania úverovej zmluvy.

 

homecredit

Bonus, teda 50 % z reálne zaplatených úrokov Vám nebanková spoločnosť Home credit pripíše na úverový účet, ktorý je vedený k platobnej karte. Táto karta môže byť kreditná alebo úverová. Ak je vaša karta aktívna, tento bonus vám bude pripísaný na váš účet do štyroch mesiacov. Pri tomto kroku je dôležité, aby vaša karta bola aktívna. Ak nie je aktívna, bude vám tento bonus pripísaný na váš účet, až po aktivácii platobnej alebo kreditnej karty.

 

Ak máte aktívnych viacero kreditných alebo platobných kariet od nebankovej spoločnosti Home Credit, spoločnosť vám tento bonus pripíše bonus na účet podľa vlastného rozhodnutia.

 

Ak v čase, kedy vám vznikne nárok na tento bonus, nemáte zmluvu o revolvingovom úvere, spoločnosť vám môže poskytnúť bonus iným spôsobom.

 

Tento nárok na bonus vám okamžite zaniká, v prípade, že samotnú sumu nevyčerpáte do 12 mesiacov odo dňa, kedy vám suma bonusu pripísaná na účet.

 

Home Credit bonus neposkytne klientom, ktorí v žiadosti o úver uviedli nepravdivé údaje. Taktiež tento bonus nezískate v prípade, že ste odvolali súhlas s oslovovaním ponukou a služieb.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/4/4/44955f4c-a573-4cfb-9938-a1522a287886/pozickomania.sk/web/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 399

Comments are closed.

(hlasujúcich:1, priemer: 5,00 z 5)
Loading...