VÚB online pôžička – skúsenosti a vaše hodnotenia

Ak nie ste fanúšikom nebankových úverov, online pôžička od VÚB je pre vás určite tou správnou voľbou. Kombinuje istoty stabilnej banky s požiadavkami mladej generácie. Ak máte príjem a nechcete ručiť majetkom, túto pôžičku vám odporúčame.

 

vub-pozicka-ziadost

 

Výhody pôžičky

  • Pôžičku je možné získať online
  • Výška pôžičky až do 5000€
  • Žiadne poplatky za vybavenie a spracovanie
  • Aj bez účtu vo VÚB

Niekedy nebolo možné získať pôžičku od VÚB prostredníctvom internetu. Takéto služby boli určený výhradne pre klientov banky a úver sa dal vybaviť iba na pobočke. Banka ale chápe potreby svojich klientov a ako jedna z mála bánk sa prispôsobuje mladej generácii. O pôžičku je možné požiadať cez internet. Nemusíte nikam chodiť, všetko vybavíte z pohodlia domova.

Druhou spomenutou výhodou je absencia klasických bankových poplatkov, ktoré sú pri pôžičkách účtované. Takéto poplatky do veľkej miery pôžičku predražia, pri VÚB tento problém našťastie nehrozí.

 

Podmienky získania pôžičky

Pôžička je určená pre osoby, ktoré majú viac ako 18 rokov, majú trvalý pobyt na území Slovenskej Republiky a majú určitý druh trvalého príjmu. Ako trvalý príjem pre účely tejto pôžičky sa počíta klasické zamestnanie, živnosť alebo práca v štátnej firme v dĺžke trvania minimálne 4 mesiace.

Pôžička nie je určená pre ženy na materskej a nezamestnaných.

Zobraz ostatné podmienky

 

Rýchlosť pôžičky

Pôžička od VÚB patrí medzi najrýchlejšie pôžičky na trhu. Po kontrole údajov banka automaticky zasiela potvrdenie o schválení pôžičky a zmluvu na email uvedený v online žiadosti. Peniaze odošle na váš účet do 24 hodín od schválenia pôžičky.

 

Skúsenosti klientov

O produktoch od VÚB sme na našich stránkach už viac krát písali a vždy sme sa stretávali s pozitívnymi reakciami od klientov banky. Veríme, že tomu bude aj v tomto prípade. Prosím, pridajte svoj názor alebo skúsenosť do komentárov pod článkom. Pomôžete tak ostatným.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/4/4/44955f4c-a573-4cfb-9938-a1522a287886/pozickomania.sk/web/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 399

Comments are closed.

(hlasujúcich:8, priemer: 4,13 z 5)
Loading...