Pôžička 5000 bez ručenia od Getfin.sk

getfin

Spoločnosť Getfin spol. s r.o. pôsobí na slovenskom trhu už 10 rokov. Poskytujú nasledovné služby: úvery, pôžičky, leasing a faktoring. V prípade, že ste fyzická osoba, môžete si požičať do výšky 5 000 €. Ak máte k dispozícii nehnuteľnosť a ste ochotný ju použiť ako zabezpečenie, môžete si požiadať až o 50 000 €. Pre podnikateľov je určený podnikateľský úver, ktorý je poskytovaný až do výšky 7 000 € bez ručenia. A obdobne ako aj pri úvere pre fyzické osoby, si môžete požičať až do výšky 70 000 €, ak máte nehnuteľnosť, ktorou ste ochotný ručiť. Peniaze môžete do určitej výšky získať aj v hotovosti.

Mesačná úroková sadzba a poplatok je vo výške 3 %. Tieto poplatky sú fixné. Pochopiteľne, čím dlhšie budete splácať, tým viac požičanú sumu preplatíte. RPMN je vo výške 42.58 %. Tieto poplatky platia ako pre fyzické, tak aj pre právnické osoby.

 

 

Individuálny prístup ku klientovi

Chýbajú Vám peniaze na kúpu tovaru? Cez Getfin nie je problém sa dohodnúť na individuálnych podmienkach. Stačí, že im odošlete o aký tovar ide a oni prefinancujú Váš tovar formou úveru. Je to fajn možnosť, v prípade, že chcete kúpiť niekomu hodnotný darček a nemôžete si ho dovoliť zo svojej mzdy. Tu však upozorňujem: nepreceňte svoju schopnosť splácať! A to platí pre všetky druhy pôžičiek, úverov i leasingov. Požičajte si len toľko, koľko môžete splatiť.

 

getfin

Oceňujem férové jednanie spoločnosti. V podmienkach majú uvedené nasledovné: “Vopred Vám oznámime skutočné poplatky ktoré budú spojené s poskytnutím financovania”.
Celých 14 dní – presne po takýto čas nebude musieť platiť úroky. Tu si však nie som istý či to platí pre všetkých klientov.

Getfin funguje na jednoduchej báze, teda noví klienti musia spoločnosti ukázať, že sú schopní splácať načas. Spočiatku noví klienti nemôžu požiadať o maximálnu sumu, musia sa firme najskôr overiť. Tento prístup hodnotím pozitívne. Je to výhodné pre obidve strany, pretože je menšia šanca, že klient si vezme pôžičku, ktorú nebude schopný splácať a firma nemusí naraziť na zákazníka so zlou platobnou morálkou.

Pre stálych zákazníkov je pripravený partnerský program. Spočíva v tom, že stáli zákazníci dostanú výhodnejšie podmienky. Chválim tento krok, ktorý je výhodný pre obidve strany.

Na stránke nájdete podporu v reálnom čase, takže ak potrebujete s niečím poradiť, neváhajte a napíšte im na live chat. Môžete tiež zavolať na bezplatnú infolinku, kde sa dozviete informácie, o ktoré máte záujem.

Výhody

  • odmeňovanie verných zákazníkov
  • možnosť komunikácie v reálnom čase
  • bezplatná infolinka
  • peniaze môžete dostať aj v hotovosti

Nevýhody

  • pomerne vysoké náklady na splácanie

 

Kontaktné údaje

Getfin s.r.o.
Bezručova 1191/3
911 01 Trenčín
IČO: 463 712 65
DIČ: 2023345313
Tel: 032 / 744 33 33
Mobil: 0918 703 333
E-mail: uvery@getfin.sk
Infolinka: 0800 18 18 88

 

 

 


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/4/4/44955f4c-a573-4cfb-9938-a1522a287886/pozickomania.sk/web/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 399

Comments are closed.

(Oznámkuj článok)
Loading...