UniCredit Bank vráti až 21 splátok naspäť za riadne splácanie úverov

UniCredit Bank sa neustále snaží vychádzať svojim klientom v ústrety. Preto táto banka prišla v týchto dňoch s novinkou, ktorá poteší veľa klientov, ktorí by si radi zlúčili úvery, ktoré čerpajú na nákup spotrebných výrobkov.

 

Novinka

UniCredit Bank po novom ponúka možnosť využiť zníženie mesačných splátok. Klienti taktiež môžu získať dodatočné financie a to pri rovnakej výške splátok ako splácali doteraz. Vďaka tomu, že sa klienti rozhodnú optimalizovať svoje úvery práve v UniCredit Bank môžu získať až 21 mesačných splátok naspäť.

 

Podmienky získania 21 splátok

Základná požiadavka, ktorú musia žiadatelia splniť, je zodpovedné správanie voči záväzkom v UniCredit Bank a taktiež je nutné splácať svoje mesačné splátky bez omeškania a riadne.

 

Pre koho je ponuka určená?

Táto výhodná ponuka vrátenia 21 splátok klientom, je určená všetkým klientom, ktorí čerpajú spotrebiteľské úvery alebo čerpajú povolené prečerpanie. Taktiež to môžu využiť klienti, ktorí čerpajú úver z kreditný kariet.

Nevyhnutnosťou je doba splatnosti v rozpätí 84 mesiacov až 10 rokov.

 

Ako to funguje?

Tento systém funguje tak, že za každý riadne splatný rok, počas ktorého čerpá optimalizovaný úver dostatne od banky UniCredit naspäť jednu mesačnú splátku.

 

Táto výhoda prebieha každý rok a poteší každého čerpateľa optimalizovaného úveru, či už v období letných dovoleniek alebo pred vianočnými sviatkami, kedy bývajú peňaženky klientov najviac zaťažené.

 

12 mesačných splátok naspäť získa každý klient, ktorý splatil celú výšku úveru. Z uvedených informácií vyplýva, že zákazník môže získať až 21 splátok naspäť. Pri správne nastavených podmienkach môže klient získať až 40 % z celkovej výšky optimalizovaného úveru.

 

O bližších podmienkach a o prenesení, zlúčení a optimalizácii úverov od UniCredit Bank sa môžete informovať priami u pracovníkov banky, v kamenných pobočkách banky.

 

Ak by ste si chceli spotrebiteľské úvery optimalizovať priamo na mieste, stačí, ak si si sebou prinesiete dva doklady totožnosti, z toho jeden musí byť občiansky preukaz. Taktiež je vhodné priniesť so sebou výpisy z bežného účtu, výpisy z kreditnej karty a úverové zmluvy. Schvaľovanie a optimalizáciu úverov vám uľahčí, ak si so sebou prinesiete aktuálne výpisy z bežného účtu, ktorý využívate na splácanie spotrebiteľských úverov, ktoré si chcete preniesť do UniCredit Bank.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/4/4/44955f4c-a573-4cfb-9938-a1522a287886/pozickomania.sk/web/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 399

Comments are closed.

(Oznámkuj článok)
Loading...