Ktoré pôžičky pre nezamestnaných sú bez ručenia a online

Na prvý pohľad nezamestnanosť a pôžička nejdú moc do kopy, čo poviete. Ale nie je to tak. Aj človek bez trvalého zamestnania si niekedy potrebuje požičať peniaze. A práve pre takýchto ľudí sme pripravili prehľad riešení, ktoré im pomôžu rýchlo a bezpečne vylepšiť ich finančnú situáciu.

 

 

Definícia nezamestnaného

Poskytovateľ pôžičky (veriteľ )  väčšinou považuje za nezamestnaného osobu, ktorá nemá so zamestnávateľom na území Slovenskej republiky podpísanú zmluvu.  To ale neznamená, že človek nemá príjem ale iba to, že ho nemôže vydokladovať. Patria sem skupiny, ktoré poberajú dôchodok, ktoré sú na materskej dovolenke a poberajú rodičovský príspevok alebo sa starajú o člena rodiny a poberajú opatrovateľský príspevok. Patria sem   aj ľudia, ktorí pracujú na čierno ale aj  ľudia, ktorí pracujú v zahraničí a pre účely získania pôžičky nie je ich pracovná zmluva akceptovaná.

 

Kto požičia nezamestnanému

No a dostávame sa k najťažšej otázke. Kto požičia nezamestnanému? Odpoveď záleží od toho, či máte aspoň nejaký príjem alebo ste úplne bez príjmu. Ak máte príjem, napríklad  z dôchodku, z podpory v nezamestnanosti alebo v podobe alimentov, obráťte sa na banku.  Ak banka vidí, že vám na účet každý mesiac nabieha určitá suma, často vám požičia nižšiu sumu bez ďalších otázok. Najrýchlejšou cestou je využitie kontokorentného úveru, tiež známeho pod pojmom povolené prečerpanie k bežnému účtu. To vám banka zriadi do pár minút na pobočke.

Druhou alternatívou zo skupiny bankových produktov je kreditná karta. Tá vám umožní vyberať peniaze z bankomatu alebo platiť za tovar bez toho, aby ste mali na účte peniaze. Vyčerpané peniaze potom splácate v mesačných splátkach priamo z vášho účtu.

Môže sa ale stať, že v banke z nejakého dôvodu neuspejete. Potom vám nezostáva nič iné, ako sa obrátiť na niektorú z nebankových spoločností alebo na súkromnú osobu ponúkajúcu peniaze. Využiť môžete niektorý z portálov, ktorý združuje ponuky pôžičiek od súkromných osôb a zároveň umožňuje pridávanie dopytov. Príkladom sú napríklad stránky eurobura.sk, trhpoziciek.sk alebo pozickovo.sk. Buďte ale veľmi opatrní a nikdy neplaťte žiadne poplatky vopred.

 

Trnava, Bratislava, Žilina

Na www.euroburza.sk si môžete vyfiltrovať poskytovateľov podľa mesta, v zozname sa nachádza Trnava, Bratislava, Košice, Banská Bystrica, Prešov, Trenčín a Nitra. Je to veľmi praktické hlavne pre prípad osobného stretnutia, kedy vy, ako nezamestnaný  podpisujete  zmenku. Následne môžete dostať peniaze na ruku okamžite, poprípade do 24 hodín. Záleží na dohode.

 

euroburza.sk inzercia pôžičiek podľa kraja

 

Najlepšie je samozrejme obrátiť sa na overenú nebankovú spoločnosť. Tie sú v prípade žiadostí od nezamestnaných veľmi opatrné a požičajú vám iba desiatky, nanajvýš stovky eur. Výhodou je ale to, že všetko môžete vybaviť cez telefón, pretože nemusíte dokladovať svoj príjem.  Preto sa aj tomuto druhu služby hovorí pôžičky pre nezamestnaných cez telefón alebo cez SMS.

 

 

Ak sa neviete rozhodnúť, poskytovateľa si môžete vyprať podľa našej recenzie  Aké mám skúsenosti s SMS pôžičkami  . A ak vám na záver môžeme dať ešte jednu radu, nikdy si neberte úver na vyplatenie exekúcie, keď ste nezamestnaný. Dopadnete zle.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/4/4/44955f4c-a573-4cfb-9938-a1522a287886/pozickomania.sk/web/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 399

27 Comments

 1. Veronika Paraničová píše:

  Dobrý den potrebujem surne požičať 2000 eur požičali by ste mi som už moc zufalá

  • Mirault yann píše:

   Neváhajte ma kontaktovať, ak máte záujem o pôžičku.

   • Erika klimovska píše:

    Dobry den.mala by som zaujem.o pozicku.

   • Viliam Tisovčík píše:

    Potrebujem 100 Eur na 15 dní, kým dostanem výplatu…
    0907825916

   • Marika píše:

    Dobrý deň,
    ak dovolíte, chcem sa informovať na pôžičku, avšak od 29.2.2016 som nezamestnaná po ukončení živnosti. Potrebovala by som peniaze súrne, najlepšie na ruku, keďže mám nedoplatky v poisťovni. Ďakujem za čoskorú odpoveď.

   • Viera Marcanova píše:

    Dobry den potrebujem surne pozicat 200€ mam ztp manzela a nutne musi ist na operaciu pomoze mi niekto cim skor.Dakujem

 2. Zuzana píše:

  Ja potrebujem 60eur do zajtra

 3. anna píše:

  dobry den potrebovala by som surne pozicat 3000e som uz zufala

 4. alena píše:

  Potrebujem pozicat 500e som strasne zufala :(

 5. Marek píše:

  Dobrý deň potreboval bi som si požičať 2000€

 6. Jozef píše:

  potrebujem surne požičať 5000 Eur seriozne

 7. Silvia pollakova píše:

  Potrebovala by som pozicat surne 1000e som nezamestnana. Pomozte mi… Dakujem

 8. Klavdia píše:

  Dobry den mam velmi velki problem potrebujem si poziciat 2000€ surne a v banke my nedaju kedze nemam rucitela som momentalne nezamestnana ale prichadza mi prihem od mojho priatela mesacne 1000€tak vedela bi som ju spacat aj po 50€ALEBO AJ VISIU SUMU PROSIM VAS VELMI PEKNE MOZETE SI AJ VIZIADAT VIPIS UCTU V SLOVENSKEJ SPORITELNI DAKUJEM VAM

 9. Martin píše:

  Potrebujem pozicat 2000 eur som zamestnany na cierno

 10. Richard Kiss píše:

  Dobrý deň potreboval by som za malú igelitku bankoviek tak 300 by stačilo

 11. maria píše:

  surne potrebujem pozicat 3000euro do 6.juia na splatky cestne vratim dakujem

 12. Monika píše:

  Dobry den potrebujem surne pozicat 500 na odblokovanie uctu viem vratit do mesiaca dakujem

 13. jozef píše:

  Dobrý deň potrebujem surne požičať 1400euro a som nezamestnaní a mesační príjem mam lenže robím na čierno…surne potrebujem dakujem…

 14. katarina píše:

  Dobri den som mamicka na materskej asurne potrebujem pozicat 1500e je to mozne dakujem

 15. Žaneta píše:

  Dobry ja som brigadujuca studentka a pptrebujem surne do pondelku 60e …. 10.9. By som ich vratila mam vtedy vyplatu

 16. MONIKA píše:

  Dobry den potrebovLa by som surne 1500 eur.

 17. Monika píše:

  Dobry den surne potrebujem 2000€ viem splatit po splatkach casom aj celu sumu doplatit
  Dakujem

 18. Patrik píše:

  Dobrý deň potrebujem surne požičať 1400euro a som nezamestnany a potrebujem na rozbeh s.r.o. aby som mohol začat podnikat.Dakujem

 19. Erik píše:

  Dobry den potrebujem pozicat tak do 5000€ príjem mam kazdy mesiac

 20. Saša píše:

  Dobrý deň. Potrebujem požičať 4500eur na auto, nakoľko nám staré nadobro odišlo. Momentálne som nezamestnaná, no v najbližších dňoch nastupujem do nového zamestnania. Partner je zamestnaný, čiže príjem máme. Ak by sa našiel niekto ochotný pomôcť, budeme vďační.
  Ďakujem

 21. Andrea píše:

  Dobrý deň súrne by som potrebovala požičať 500e som už úplne mimo prosím pomôžte mi… Ďakujem

 22. Silvia píše:

  Dobry den. Potrebujem aby som požičať 3000 eur treba surne asom nezamestnana.

(hlasujúcich:10, priemer: 4,70 z 5)
Loading...