Od marca flexipôžička výhodnejšie

Všeobecná úverová banka prišla v marci s lepšími podmienkami na získanie flexipôžičky. Od marca  roku 2014 pre všetkých záujemcov VÚB banka ponúka možnosť získať flexipôžičku s ročnou úrokovou sadzbou už od 5,9 % ročne.

 

Teraz bez poplatku

Všetky flexipôžičky je v súčasnosti  možné získať bez poplatkov za poskytnutie úveru. Zvýhodnené sú aj podmienky na získanie  pôžičky na bývanie. Ak potrebujete financie na rôzne drobné rekonštrukcie s nízkym investíciami, je pre vás tento produkt ideálny. VÚB ponúka túto pôžičku vo výške 1000 EUR s ročnou úrokovou sadzbou 5,9 % p. a.

 

Druhy flexipôžičky, ktoré banka aktuálne ponúka:

  • na bývanie
  • na rekonštrukciu
  • na čokoľvek
  • s finančným ručením
  • pre študentov
  • na auto
  • na výmenu okien
  • pre mladomanželov
  • na vyplatenie úverov

 

Výhody

Výhodná ponuka banky sa naozaj oplatí. Pri štandardnom vybavovaní pôžičky totiž poplatky predstavujú až 2 % z celkového objemu poskytnutého úveru. Minimálna výška poplatkov za sprostredkovanie je vo výške 33 EUR.

 

Nespornou výhodou tejto akcie je, že záujemcom o pôžičku na bývanie banka poskytuje aj úľavu vo forme nižšej ročnej úrokovej sadzby. V súčasnosti tak môžu klienti štandardnú sadzbu 9,9 % znížiť až o 4 % ročne. Toto opatrenie predstavuje značnú úsporu financií.

 

Podmienkou získania výhodného úroku 5,9 % p. a. na bývanie je úver vo výške minimálne 6000 EUR. Žiadateľ o tento typ hypotéky musí spĺňať parametre priemerne bonitného žiadateľa o pôžičku.

 

Doplnkové zľavy

Okrem zvýhodnenej úrokovej sadzby má banka pre klientov pripravené aj špeciálne zľavy, ktoré sú viazané na čerpanie Flexipôžičky na bývanie.

 

Klient môže čerpať zľavu vo výške 0,8 % za využívanie Flexiúčtu alebo Startkonta.

Druhá zľava sa vzťahuje na zasielanie príjmu na účet vo VÚB (Flexiúčet, Startkonto, Senior konto). Táto zľava predstavuje ročnú úsporu vo výške 0,8 %.

Ak má klient pri čerpaní v zmluve zakotveného aj spoludlžníka, môže získať zvýhodnené poistenie pre oboch Banka ponúka 0,2 % zľavu za ročné poistenie úveru dlžníka a spoludlžníka.

 

Hore uvedené zľavy môže klient čerpať naraz. Avšak z týchto dvoch si môže vybrať iba jednu. Zákazník si môže vybrať medzi zvýhodneným úverom na dofinancovanie Flexihypotéky vo výške 2%. Druhá možnosť je získať zľavu vo výške 1% na pripojenie k distribučnej sieti SPP Distribúcia.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/4/4/44955f4c-a573-4cfb-9938-a1522a287886/pozickomania.sk/web/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 399

Comments are closed.

(hlasujúcich:2, priemer: 3,50 z 5)
Loading...