Úver pre vysokoškolákov od Sberbank

Sberbanka ponúka spotrebný úver, ktorý je šitý na mieru pre vysokoškolských študentov. Poskytuje študentom finančné prostriedky, aby dokázali bez obáv doštudovať. Tento spotrebný úver môžu získať študenti prvého, druhého alebo tretieho stupňa vysokoškolského štúdia.

 

Čo musí študent spĺňať?

Študent, ktorý má záujem o tento spotrebný úver musí mať viac ako 18 rokov a menej ako 30 rokov. Pri vybavovaní úveru si so sebou musí priniesť potvrdenie o štúdiu na vysokej škole. Taktiež je potrebné priniesť potvrdenie o pravidelnom príjme. Ak študent nepracuje musí priniesť potvrdenie o príjme spoludlžníka, ktorým môže byť rodič alebo tretia osoba. Na to sú potrebné výpisy z účtu za posledného štvrťroka.

 

Čo ponúka banka?

Študent môže získať finančné prostriedky od 1000 EUR až do výšky 5000 EUR. Banka pre tento typ spotrebného úveru poskytuje zvýhodnenú úrokovú sadzbu. Výhodou je, že banka si neúčtuje poplatky za poskytnutie úveru a ani za vedenie úverového účtu. Taktiež umožňuje klientom v prípade záujmu splatiť úver predčasne. Doba splatnosti sa pohybuje od jedného roka a maximálne  desať rokov.

Sberbank pre vysokoškolákov

sberbank logo


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/4/4/44955f4c-a573-4cfb-9938-a1522a287886/pozickomania.sk/web/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 399

Comments are closed.

(hlasujúcich:1, priemer: 5,00 z 5)
Loading...