Pôžička na čokoľvek? To je Flexipôžička

Uvažujete o kúpe auta, rekonštrukcii vášho bývania alebo financovania vysokoškolského štúdia? VÚB banka vám dokáže poskytnúť finančné prostriedky na akýkoľvek účel za veľmi výhodných podmienok. Pomocou flexipôžičky od VÚB banky sa vaše plány uskutočnia za veľmi rýchly čas. Výhody sú neodškriepiteľné, potrebujete iba minimu dokladov, peniaze môžete čerpať do 24 hodín od vybavenia, nepotrebujete ručiteľa a vaše splátky sa nemenia počas celého trvania úveru.

 

Základné členenie

 

Flexipôžička na čokoľvek

Flexipôžička na čokoľvek Vám poskytne prostriedky od 490 – 25 000 eur. Doba splatnosti je jeden až desať rokov. Výhodou je, že si mesačné splátky môžete znížiť predĺžením doby splácania úveru. Dokonca nemusíte ani poskytovať informácie o použití úveru. Tento výhodný spotrebný úver môžete využiť na splnenie vašich tajných želaní, kúpiť si vysnívanú dovolenku, prípadne obnoviť nábytok vo vašej domácnosti.
 

Flexipôžička na obľúbená aj na vyplácanie  kreditných kariet či iných spotrebiteľských úverov. Výhodou je doba splácania a minimum dokladov, ktoré sa musia predkladať.  Pomocou inkasa vám budú splátky úveru odchádzať automaticky bez vášho pričinenia, a tak sa nikdy nemusíte obávať o pravidelnosť splácania. Od starostí Vás odbremení aj možnosť poistiť si úver. Poistenie vás ochráni pred nepredvídanými udalosťami. V prípade komplikácií bude váš úver splácať poisťovňa za vás.

 

flexipôžička od VÚB

 

Flexipôžička s finančným ručením

Flexipôžička s finančným ručením poskytuje finančné prostriedky už od 490 eur. Doba splácania je možné nastaviť v rozmedzí od jedného roka až po 60 mesiacov. V prípade ak vlastníte vkladnú knižku, podielové listy VÚB AM, termínovaný vklad  a potrebujete mať voľné prostriedky, je tento druh pôžičky pre Vás najvhodnejší. Nemusíte sa zaoberať dokladovaním príjmu, stačí ak využijete Váš finančný majetok ako  zábezpeku.

 

Flexipôžička pre študentov

Flexipôžička pre študentov poskytne finančné prostriedky od 500 až do 10 000 eur. Dobu splácania je už od jedného roka až po 72 mesiacov.  Pre mnohé rodiny je financovanie mladého študenta určitou finančnou záťažou. Avšak vzdelanie je veľmi dôležité a mnohí rodičia ho svojim deťom chcú zabezpečiť. Práve vtedy je vhodná flexipôžička pre študentov, ktorá dokáže pokryť náklady pri tuzemskom štúdiu. Prostriedky z pôžičky môžu byť použité napríklad na kúpu počítača, učebných pomôcok či učebníc. Taktiež je vhodná aj pri financovaní študijného pobytu alebo absolvetskej stáže.

 

Nízke splátky pôžičky

 

Rýchle a jednoduché vybavenie úveru je nesporná výhoda. Je dostupná každému študentovi akreditovanej  slovenskej alebo zahraničnej vysokej školy. Dokonca pre študentov Vysokej školy manažmentu, Stredoeurópskej vysokej školy a Paneurópskej vysokej školy práva je flexipôžička  dostupná za výhodnejších podmienok. Úroková sadzba je 7,90 % p. a.  Na získanie úroku iba 4,90 % stačí využiť voliteľné služby, ktoré zahŕňajú zriadenia startkonta, flexiúčtu, aktivita študenta či poistenie úveru. Aktivita je mimoriadne zvýhodnenie, pretože študentov motivuje k dosahovaniu lepších študijných výsledkov a oceňuje ich úsilie vynaložené na štúdium. Zohľadňuje sa účasť na vedeckej a odbornej činnosti (ŠVOČ), účasť na vedeckom projekte, študijnom pobyte v zahraničí, či dobrovoľnícka aktivita.

 

Flexipôžička na auto

Flexipôžička na auto je veľmi obľúbená na financovanie kúpy nového alebo ojazdeného auta.  Klient získa finančné prostriedky od 3300 až do 33 200 eur. Banka poskytuje zvýhodnenú úrokovú sadzbu. Doba splácania je flexibilná od jedného roka až po 84 mesiacov.  Tieto prostriedky môžete využiť na kúpu vozidla nielen na Slovensku, ale i v zahraničí. Peniaze môžete získať už do 24 hodín a povinné zákonné zmluvné poistenie môžete uzavrieť priamo na obchodom mieste. Vaše splátky sa nebudú meniť počas celej dĺžky splácania úveru. Dokonca môžete tento druh flexipôžičky využiť aj v prípade, že už máte auto kúpené. Dokážeme Vám spätne preplatiť prostriedky, ktoré ste použili na jeho kúpu. K pôžičke môžete využiť aj výhodné poistenie úveru.

 

VÚB banka

 

Flexipôžička na bývanie

Flexipôžička na bývanie je účelový spotrebný úver, ktorý je určený výhradne na financovania bývania. Môžete získať finančné prostriedky vo výške od 3300 do 25 000 eur.  Doba splácania sa pohybuje od jedného roka až po desať rokov. Tento výhodný účelový úver je možné získať bez založenia vašej nehnuteľnosti, bez ručiteľa a dokonca nemusíte dokladovať účel použitia celej výšky úveru. Pri tomto druhu pôžičky získate istotu, že sa vaše mesačné splátky nebudú meniť. Taktiež môžete získať poistenie splácania úveru v prípade neočakávaných udalostí.

 

Flexipôžička na výmenu okien

Flexipôžička na výmenu okien je účelový spotrebný úver. VÚB banka Vám poskytne finančné prostriedky vo výške od 990 do 13300 eur na úhradu dodávky a montáže plastových okien a doplnkov. Doba splácania je jeden až 3 roky. Výhodou je, že na zisk finančných prostriedkov nepotrebujete žiadneho ručiteľa.  Banka pri tomto druhu pôžičky spolupracuje s externou spoločnosťou Slovaktual, s. r. o. V prípade záujmu Vám banka poskytne zvýhodnené poistene úveru.

 

Flexipôžička pre mladomanželov

Flexipôžička pre mladomanželov je bezúčelový spotrebný úver vhodný na čokoľvek. Finančné prostriedky od 490 do 10 000 eur môžete získať za zvýhodnenú úrokovú sadzbu 4,50% p. a. po celú dobu splácania. Túto výhodnú sadzbu získate, ak je váš vek do 35 rokov, váš manželský zväzok netrvá dlhšie ako 2 roky a spĺňate príjmovú hranicu. Dĺžku splácania si môžete nastaviť od jedného roka až po 84 mesiacov.

 

Flexipôžička na vyplatenie úverov

Flexipôžička na vyplatenie úverov umožňuje spojenie viacerých úverov do jedného. Je to veľmi výhodné, pretože sa Vám sprehľadní sledovanie vašich výdavkov a úverov. Finančné prostriedky vo výške od 490 – 25 000 eur môže splácať po dobu jedného až desať rokov. Môžete spojiť neobmedzený počet úverov, spojením úverov ušetríte na rôznych poplatkoch za vedenie úveru a podobne. Vaše splácanie sa stane jednoduchším.

Viac informácií na stránke VÚB.

 


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/4/4/44955f4c-a573-4cfb-9938-a1522a287886/pozickomania.sk/web/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 399

1 Comment

  1. maria píše:

    Dobry den chcem s spitat vo februri mi ponukla vub banka flexi pozicku490€kedy by som si hu mohla navisit pottebujem surne peniaze

(hlasujúcich:2, priemer: 4,00 z 5)
Loading...