Nižšie splátky a úroky výmenou pôžičky

Banky sa spoliehajú na ľudskú pohodlnosť . Umožnia človeku jednoducho získať pôžičku, čerpať peniaze z kreditnej karty alebo si zobrať tovar na splátky. Spoliehajú sa, že si ľudia neporovnajú ponuky od iných inštitúcií a siahnu po produkte, ktorý im podstrčia. A funguje to. Ľudia často siahnu po nevýhodnom úvere alebo si zoberú  tovar na splátky s vysokým úrokom. Našťastie vždy existuje cesta, ako sa nevýhodnej zmluvy zbaviť.

 

Ako to funguje?

Na trhu sú férové spoločnosti, ktoré sa nesnažia každého ošklbať. Také spoločnosti dokážu poskytnúť pôžičku s nízkym úrokom a často aj bez poplatkov.  Rozdiel medzi takouto férovou pôžičkou a nevýhodným úverom je obrovský. Ak vymeníte starú a nevýhodnú pôžičku za novú, ušetríte desiatky, stovky a v nemálo prípadoch až tisícky EUR.   Automaticky sa vám znižujú splátky alebo skracuje  doba splácania. Naopak, ak si chcete znížiť splátky na minimum, môžete si dobu splácania predĺžiť.

 

Pre koho je výmena pôžičky výhodná?

Výmena starej pôžičky za výhodnejšiu sa oplatí každému. Ak máte pôžičku s vysokým úrokom,  vymeňte ju. Ak využívate kreditnú kartu s nevýhodnými podmienkami , vymeňte ju. Najlepšie je zobrať si jednu  pôžičku s nízkym úrokom a vyplatiť všetky menšie.

 

Kto mi dá pôžičku keď už jednu mám?

Pre tento článok ma inšpirovala práve ponuka poskytovateľ pôžičky, ktorý sa týmto produktom snaží ľudom ponúknuť peniaze na splatenie nevýhodných úverov z minulosti. Mám tu k dispozícii jeho formulár, pomocou ktorého sa dozviete, koľko ušetríte. Vyplnením formulára sa k ničomu nezaväzujete.

 


Dajte mi vedieť v komentároch, koľko vám nová pôžička ušetrila peňazí.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/4/4/44955f4c-a573-4cfb-9938-a1522a287886/pozickomania.sk/web/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 399

1 Comment

  1. Simka Peknucka píše:

    NEVERIM, SCHVALENE. DAKUJEM. VYPLATIM KREDITKU A JEDNU HNUSNU NEBANKOVKU A ZOSTANE MI ESTE PRE MALU NA DARCEK K NARODKAM. SPLATKA SA MI ZNIZILA O 12EUR ALE DOBA SPLACANIA O 6 MESIACOV PREDLZILA. V KONECNOM DOSLEDKU TO VYCHADZA TAK, ZE ZAPLATIM LEN O TROCHU MENEJ ALE NEMUSIM MAT STRES.

(hlasujúcich:3, priemer: 3,00 z 5)
Loading...