Peniaze na ruku ponúka Kešovka

Kešovka peniaze na ruku

Pôžička Kešovka od nebankového subjektu poskytuje klientom možnosť získať vo finančnej núdzi  hotovosť vo výške  od 200 EUR do 1700 EUR. Tento produkt je spotrebiteľský úver, pri ktorom klienti nemusia dokladovať účel, na ktorý chcú finančné prostriedky využiť.

Nebanková spoločnosť Teleservis  plus a. s.  poskytuje tento druhy pôžičiek od roku 1997. Na svojich stránkach uvádzajú, že ich finančné služby využilo už viac ako 70 000 ľudí.

 

 

Podmienky na získanie pôžičky

Výhodou pôžičky Kešovka je že, budúci zákazník si  môže s agentom dohodnúť dĺžku mesačného splácania. Taktiež si môže vybrať spôsob splácania. Klient musí splniť jednoduché podmienky. Musí byť občan Slovenskej republiky a svoj trvalý pobyt musí mať taktiež na území Slovenska. Okrem týchto základných faktov je podmienka, aby mal žiadateľ o pôžičku pravidelný mesačný príjem. Tento fakt môže byť pre niektorých nevýhoda, pretože o pôžičku sa uchádzajú najmä ľudia, ktorí sa náhle ocitli vo finančnej núdzi kvôli strate zamestnania.

 

500 eur

500 eur

 

Doklady potrebné na schválenie Kešovky

Pri získavaní je množstvo dokladov nevýhodou. Okrem dokladu totožnosti je potrebné dokladovať aj svoj mesačný príjem. Zamestnanci musia preukázať pracovnú zmluvu. Živnostníci musia preukázať živnostenský list a daňové priznanie.

Okrem týchto náležitostí musí zákazník  priniesť doklady, ktoré potvrdzujú trvalé bydlisko – list vlastníctva alebo zmluva o nájme. Klient taktiež musí preukázať schopnosť splácať pôžičku a nemal by byť zadĺžený. Musí preukázať doklady o zaplatení elektriky, SIPO, výpisy z bankových účtov a podobne.

Dôchodcovia musia preukázať pravidelné poberanie dôchodku.

 

Kešovka peniaze na ruku

 

Výhodou je možnosť rýchlo sa skontaktovať s agentom spoločnosti prostredníctvom online formulára. Taktiež ponúkajú možnosť, aby budúcich zákazníkov navštívili agenti Kešovky priamo u nich doma.

 

Nevýhody

Nevýhodou je, že pri omeškaní splácania si spoločnosť účtuje vysoké poplatky z omeškania. Nevýhodou je aj fakt, že nikde sa zákazník nedozvie úrokové sadzby a konkrétne poplatky za sprostredkovanie pôžičky. Tieto fakty sa zrejme dozvedia až pri osobnej konfrontácii s agentom sprostredkúvajúcim nebankové pôžičky Kešovka.

 

 


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/4/4/44955f4c-a573-4cfb-9938-a1522a287886/pozickomania.sk/web/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 399

5 Comments

 1. Terezia Pasztorova píše:

  Dobry den vo stvrtok som poziadala o 200e o vasu spolocnost o uver z vasou pracovnickov som v komunikacii od stvrtku Pani Kralikova do dnesneho dna som sa svojho uveru nedockala je to z dovodu ze som nezapadla do vazho regionu ale to nieje dvovod. Vasa pracovnicka bola v zeliezovciach v Novych Zamkoch a nechapem preco neprisla ku mne spravit uver. Nieje to od vas korektne. Ziadam vas o visvetlenie Pasztorova

 2. Adriana píše:

  Cez internet som ziadala o pozicku.mal sa mi ozvat agent.a nic sa nedeje.Aspon ci mi nebola schvalena dajte vediet.dakujem

 3. vladimir píše:

  Dobry den chcel som sa opytat ci by sa dala odlozit jedna splatka a ak hej aky je zato poplatok.

 4. sandra píše:

  dobry den som na materskej a potrebovala bi som 150euro dalo bi sa dakujem

 5. vladimir píše:

  dobry den chcel by som sa opytat po akej dobe si mozem zas zobrat pozicku

(hlasujúcich:7, priemer: 2,29 z 5)
Loading...