Najrýchlejšia pôžička? Superrýchla od Faiffeisen!

Do konca apríla 2015 budú mať klienti Raiffeisen banky možnosť využiť akciu superRýchlej pôžičky, vhodnej na čokoľvek. Promptné vybavenie superRýchlej pôžičky zaberie minimum Vášho času. Nemusíte nezmyselne márniť svoj drahocenný čas v pobočke, pretože superRýchlu pôžičku získate za menej ako 15 minút. Všetko čo budete potrebovať, je Váš občiansky preukaz.

 

Ako uzatvoriť zmluvu na superRýchlu pôžičku?

Zmluva na superRýchlu pôžičku sa skladá z krátkej a zrozumiteľnej žiadosti o poskytnutie pôžičky, a druhej časti zmluvy tzv. Akcept žiadosti o pôžičku. Po odsúhlasení žiadosti o poskytnutí pôžičky obdrží klient druhú časť zmluvy, spomínaný Akcept žiadosti o pôžičku, v ktorej sú zhrnuté všetky podstatné informácie a podmienky o zvolenej pôžičke. Zmluva je jednoduchá a natoľko prehľadná, že na jej pochopenie nepotrebujete právnika. Raiffeisen banka taktiež nevyžaduje pri uzatváraní zmluvy ručiteľa ani zakladanie majetku.

 

raifaisen kopie

 

SuperRýchla pôžička bez poplatkov

SuperRýchla pôžička je poskytovaná bez poplatkov a v duchu Transparentnosti. Klient sa tak nemusí obávať prípadných nepríjemných mesačných poplatkov za jej vedenie. Banka Vám umožňuje   splatiť superRýchlu pôžičku predčasne, bez poplatkov a zbytočných otázok.

 

Peniaze priamo na účet

Čerpanie pôžičky je realizované prevodom na Vami určený účet. Ak máte účet v Raiffeisen banke, peniaze máte na účte okamžite.  Ak si necháte poslať peniaze na účet v inej banke, transakcia potrvá približne jeden – dva dni.. Z účtu si potom môžu klienti vybrať hotovosť v sieti bankomatov Tatra banky, tretej najväčšej banky na Slovensku, úplne bez poplatku.

 

Ako funguje superRýchla pôžička?

Raiffeisen banka ponúka pôžičky vo výške od 200 do 20 000 €. Okrem výšky pôžičky si volíte  podľa vlastného uváženia výšku mesačnej splátky a dĺžku splácania. Doba splácania sa pohybuje v rozmedzí od 6 mesiacov do 6 rokov. Výška mesačnej splátky zostáva po celý čas splácania rovnaká.

Splácanie z účtu Raiffeisen banky je pohodlné a nekomplikované, pretože sa nemusíte o nič starať. Raiffeisen banka stiahne Vami zvolenú presnú výšku splátky v deň, ktorý ste si sami pri uzatváraní zmluvy určili. Splácať však môžete podľa vlastných potrieb aj prostredníctvom účtu v inej banke, prípadne v hotovosti.

 

Odmeny za splácanie

Aktuálna akcia ponúka klientovi za vzorné splácanie štedrú odmenu. (napr. Klient obdrží na konci  5-ročného splácania 2 000 € pôžičky odmenu v hodnote 600 €) Treba len dodržať tri základné podmienky. Klient si musí zvoliť pôžičku vo výške nad 700 €. Túto pôžičku bude včas a riadne splácať.  Raiffeisen banka vie každoročne odpustiť 1 omeškanie v trvaní do 30 dní.

priklady-odmien-k-super-rychlej-pozicke

 

Mini pôžička, čo to je?

Raiffeisen banka umožňuje aj ďalšie peňažne nenáročné pôžičky, tzv. „mini“ pôžičky. Medzi „mini“ pôžičky Raiffeisen banky patria 3 pôžičky vo výške 200, 400 alebo 600 €. Mini pôžičky nedávajú možnosť klientovi zvoliť si výšku splátky. Mini pôžičky majú prednastavenú dobu splatnosti aj výšku mesačných splátok.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/4/4/44955f4c-a573-4cfb-9938-a1522a287886/pozickomania.sk/web/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 399

Comments are closed.

(Oznámkuj článok)
Loading...