Úver od ČSOB dostupný každému

csob

Bezúčelový spotrebný úver od ČSOB je spotrebný úver, pri ktorom sa nemusí dokladovať účel a využitie poskytnutých finančných prostriedkov. Je možné získať úver vo výške 600 až do 25 000 eur. Dĺžka splácania je v rozpätí od jedného až do päť rokov. Bezúčelový úver môžu získať občania a podnikatelia, ktorí majú vek nad 18 rokov.

 

Výška úrokovej sadzby

Hladina úrokovej sadzby bezúčelového úveru sa začína pri 8,90 % p. a. Banka nespoplatňuje vedenie úverového účtu avšak klient uhradí jednorazový poplatok za schválenie úveru 2% zo sumy poskytnutého úveru, resp.  minimálne 35 eur. Za predčasné splatenie úveru si banka neúčtuje žiadne poplatky. V prípade upomienky nesplácania sa hradí 10 eur.

 

kalkulačka pôžičky skúste si vypočítať pôžičku cez ČSOB kalkulačku

 

Dokumenty potrebné pre vybavenie

Na vybavenie úveru sú potrebné dva doklady totožnosti. Taktiež sú potrebné potvrdenia o príjmoch. V prípade podnikateľa – fyzickej osoby je potrebná kópia daňového priznania za posledné zdaňovacie obdobie. Taktiež je potrebný originál potvrdenia o podaní daňového priznania prípadných daňových nedoplatkoch.

 

podmienky úveru
Na webe ČSOB je v ponuka viac druhov úverov

 

Dodatočné poplatky

Banka si taktiež účtuje poplatok 40 eur v prípade zmeny zabezpečenia, vypustenie spoludlžníka, zmeny dátumu splátky, zmeny účtu na splácanie, odklad splátok, reštrukturalizáciu, skrátenie/predĺženie obdobia splatnosti.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/4/4/44955f4c-a573-4cfb-9938-a1522a287886/pozickomania.sk/web/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 399

1 Comment

  1. Štefan píše:

    Dobrý deň, ten poplatok za nejakú zmenu v úvere nie je 40€ ale 150€! Banka nás preháňala tri mesiace, vybavovali sme čo chceli a nakoniec sa aj tak rozhodla, že to nie je dostatočné.. Kopu peňazí za znalcov a kataster k ničomu a stratili sme štvrť roka.
    Nič im netrvalo tak ako sľúbili, schválanie bolo asi cez skoro mesiace (síce podaná žiadosť pred sviatkami, aj tak to nebolo tak ako sľubovali), posúdenie ručenia 1-2 dni = 2 týždne po urgovaní. A tak je to so všetkým..

(hlasujúcich:2, priemer: 3,00 z 5)
Loading...