Pôžička na čokoľvek od Raiffeisen Bank

Raiffeisen banka ako jedna z mnohých bánk ponúka možnosť získať bezúčelovú pôžičku. Záujemca môže získať finančné prostriedky vo výške od 200 EUR do 20 000 EUR. Podmienkou získania je pravidelný príjem poukazovaný na bankový účet každý mesiac.

Ak ste splnili podmienky na schválenie úveru je potrebné, aby ste navštívili kamennú pobočku Raiffeisen banky. Vypísanie zmluvy netrvá dlhšie ako desať minút. Peniaze si môžete získať prevodom na účet alebo si ich môžete odniesť hotovosti.

 

 

Čo je potrebné na to, aby klient získal bezúčelovú pôžičku od Raiffeisen Bank?

Výhodou je, že jediný doklad, ktorý je potrebný je občiansky preukaz. Klient si môže nastaviť dĺžku splácania pôžičky. Nevýhodou je pomerne vysoká ročná úroková sadzba, ktorá sa pohybuje od 11,50 % až do 35,50 % p. a.  Doba splácania sa pohybuje od šiestich mesiacov až po šesť rokov. Závisí od výšky poskytnutých financií.

 

Bezúčelová pôžička má dva typy pôžičiek:

1. Mini pôžička

  • – jedná sa o menšie sumy, ktoré môžu byť poskytnuté v sume 200 EUR, 400 EUR alebo 600 EUR
  • – mini pôžičku je možné splácať polroka, rok alebo rok a pol
  • – tento typ pôžičky je vhodné využívať v prípade neočakávaných výdavkov, ako napríklad náklady na opravu auta, kúpa nového počítača a podobne.

 

2. Pôžička od 700 EUR

  • – pri tomto type pôžičky môže klient po splnení podmienok získať až 20 000 EUR
  • – môže ju splácať pol roka až 6 rokov

 

 

Banka si neúčtuje poplatky za vybavenie pôžičky. Výhodou je, že ak chce klient splatiť pôžičku predčasne banka mu to umožňuje a nezaťažuje ho žiadnymi poplatkami.

 

 

raifaisen kopie


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/4/4/44955f4c-a573-4cfb-9938-a1522a287886/pozickomania.sk/web/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 399

1 Comment

  1. jaro píše:

    najlepsia banka

(hlasujúcich:5, priemer: 4,00 z 5)
Loading...