Spojte si nevýhodné úvery do jednej splátky, oplatí sa to

Chceli by ste získať 30 eur na ruku alebo dokonca získať nižšiu splátku vašej pôžičky? Ak si zistíte dostatok informácií, môžete si vybaviť výhodnejšie podmienky splácania. Splácanie vašej novej televízie, rekonštrukcia bytu, ale i refinancovanie starších dlžôb si môžete sprehľadniť. Všetky vaše záväzky si po novom môžete vymeniť za jednu jedinú pôžičku. Takto máte všetky vynaložené finančné prostriedky pokope. Veľkou výhodou je, že sa zbavíte poplatkov za zbytočné vedenie dlžôb na viacerých účtov. Dokonca, niektoré banky lákajú svojich klientov na vedenie úverového účtu zadarmo.

 

Konsolidácia výdavkov

Odborníci zlučovanie viacerých nevýhodných pôžičiek, či úverov nazývajú konsolidácia. Znamená to, že si môžete skonsolidovať, teda sprehľadniť vaše výdavky. Všetky vaše úvery a pôžičky sa spoja do jedného vo vybranej bankovej inštitúcii. A keďže v konečnom dôsledku budete mať len jeden spojený účet v jednej banke, je dôležité poriadne si vybrať tú najvýhodnejšiu ponuku. Konsolidáciu využíva čoraz viac slovenských klientov. Podľa štatistík sú konsolidácii naklonení tisícky spokojných klientov.

 

Z prieskumov vyplynulo, že každý desiaty úver vznikol spojením starších úverov, leasingov a splátok. Záujem o konsolidáciu dlhov každým dňom rastie. Ak máte problémy so splácaním a ste zaťažení viacerými hotovostnými pôžičkami, či nákupmi na splátky, odborníci odporúčajú vybrať si bezúčelový spotrebný úver v banke.

 

Ako vybrať banku

Niektorí ľudia sa sú konzervatívnejší a obracajú sa na banky, ktoré sú na trhu bankových služieb dlhoročným členom. Avšak nie vždy musia byť ich ponuky zákonite najvýhodnejšie. Mnoho nových bánk prichádza s výrazne výhodnejšími podmienkami, aby si získala nových klientov.

Slovenská sporiteľňa spomedzi bankových inštitúcií poskytuje najviac úverov na trhu na obyvateľov. Je to vlastne najväčšia banka na Slovensku. Svojich klientov sa snaží získať aj tým, že prípade, ak vám vypočítajú nižšiu splátku ako momentálne splácate, každý mesiac ušetríte. Ak bude ich ponúkaná splátka vyššia alebo rovnaká, dostanete 30 eur v hotovosti v pobočke kamennej banky.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/4/4/44955f4c-a573-4cfb-9938-a1522a287886/pozickomania.sk/web/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 399

2 Comments

 1. monika píše:

  dobry den , viete co je velmi zaujimave? ze ked niekto nieje schpny splacat viacere uverov tak vam nukaju konsolidaciu, ale kedze som chcela ja vyuzit tak mi to jednoducho nedali nevysli v ustreti ,pytam sa naco to potom nukaju?

  • Kveta píše:

   potvrdzujem Vaše slová bojujem už druhý rok – chcete si platiť jednu a žiť normálne
   ja mám dojem že všetko sú len nahrávania do kariet sebe samým…

(hlasujúcich:1, priemer: 5,00 z 5)
Loading...