Študenti, pôžičky a iné financie v podaní ČSOB

Pri príležitosti blížiaceho sa konca školského roka, sa banka ČSOB rozhodla zamerať na študentov. Rozhodli sa, že preskúmajú ich vzťah k financiám, na to či využívajú bezkontaktné platenie kartou. Zo zistených informácií vyplynulo, že študenti platia bezkontaktne viac ako 7krát do mesiaca. ČSOB zistila, že výška platby kartou u študentov predstavuje sumu zhruba 15 eur. Na základe zistených skutočností, sa ČSOB rozhodla, že pre klientov, ktorí využívajú študentské výhody pripraví súťaž o atraktívne ceny.

 

Podmienky súťaže pre študentov

Študenti denného štúdia sa môžu súťaže o atraktívne ceny zúčastniť v prípade, že zaplatia bezkontaktnou kartou aspoň 3 razy. Táto bezkontaktná karta je vydávaná k študentskému účtu FUN tri razy. Druhá možnosť ako sa zapojiť do súťaže je, že využijú možnosť zapojiť sa do online hry na internetových stránkach.

 

Fakty o výbere hotovosti študentami

Suma, ktorú si slovenskí študenti využívajúci bankové služby ČSOB vyberajú z bankomatu je priemerne vo výške 56 eur. Druhá skupina študentov, teda tí, ktorí uprednostňujú platbu kartou, míňajú menej, zhruba 15 eur.

 

ČSOB dokonca prišla s netradičným záverom, klientov rozdelila podľa dátumov narodenia pomedzi znamenia zverokruhu. Zo sledovanej vzorky vyšlo, že študenti v znamení Škorpióna majú najvyššie obraty na bankových účtoch. Najnižšie obraty na študentských účtoch banka zaznamenala u klientov narodených v znamení Váh.

 

Študentský účet FUN od ČSOB

Tento výhodný balíček služieb ponúka študentom možnosť vlastniť bankový účet vedený bez akýchkoľvek poplatkov.

 

V balíčku sa nachádza aj bezkontaktná platobná karta VISA Electron. Študenti si môžu jej dizajn vybrať sami. Ďalej môžu používať aj bezplatnú mobilnú aplikáciu ČSOB SmartBanking. Jej funkcie tak môžu využiť kdekoľvek sa nachádzajú.

 

Ak si študenti potrebujú vybrať hotovosť, môžu využiť jeden z 250 bankomatov, ktoré sa nachádzajú na našom území. Ak sa nachádzajú v cudzom meste a nevedia kde presne sa ich bankomat nachádza, hľadanie im uľahčí aplikácia ČSOB SmartBanking.

 

Rezerva

Ak by sa študenti obávali, že sa ocitnú bez finančnej zábezpeky, môžu využiť možnosť prečerpania do 150 eur. Ak neprekročia sumu 150 eur, nemusia platiť žiadne úroky. Tieto všetky výhodné produkty a služby môžu využiť všetci tí, ktorí sú študentami denného štúdia na vysokej škole. Táto služba je otvorená aj pre doktorantov a študentom vyšších odborných škôl. Jediné obmedzenie sa vzťahuje na prečerpaní doktorantov, môžu prečerpať finančné prostriedky iba do 600 eur.

 

Hraj o hernú konzolu

Každý, kto využíva služby účtu FUN od ČSOB sa môže zapojiť do súťaže o hernú konzolu s bezdotykovým ovládaním. Stačí, ak na účte FUN od ČSOB zrealizujú do konca júla 2014 minimálne 3 platby kartou.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/4/4/44955f4c-a573-4cfb-9938-a1522a287886/pozickomania.sk/web/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 399

Comments are closed.

(Oznámkuj článok)
Loading...