Cetelem pôžička – recenzia online úveru

cetelem-akcia

Spoločnosť Cetelem ponúka rokmi overené služby v oblasti finančníctva. Poskytujú pôžičky vo výške 2 000 – 25 000 € bezúčelne. Teda v ľudskej reči to znamená, že peniaze môžete využiť na čokoľvek. Ak máte v úmysle požičať si na auto, tak vrchná hranica je nastavená na 34 000 €. Celkom slušné vzhľadom na to, že to budete vybavovať všetko online. Spoločnosť ponúka možnosť nastaviť si výšku splátok presne podľa Vašich predstáv. Obsluha formuláru, cez ktorý si vyplníte žiadosť o pôžičku, je veľmi jednoduchá a intuitívna. Dĺžka splatnotnosti sa pohybuje od 6 – 84 mesiacov. Sadne každému, teda či už si plánujete vziať pôžičku na krátku dobu, alebo na dlhšie, iste si v Ceteleme vyberiete.

 

 

Podmienky úveru

  • Podmienky a náležité informácie sú veľmi prehľadne zobrazené na úvodnej stránke. Firma pred vami neskrýva dôležité fakty. Vedia, že vracajúci zákazník = spokojný zákazník. Zameriavajú sa na spokojnosť svojich klientov. Uvedomujú si, že z krátkodobého hľadiska síce zarobia menej, ale klienti sa k nim budú vracať.  Ročná úroková miera je na hodnote, a teraz sa podržte, 8,9 % (za predpokladu, že si vezmete pôžičku na dobu 6 – 84 mesiacov)! To je dokonca 4x menší poplatok, ako pri konkurenčných firmách, ktoré poskytujú pôžičky. V prípade, že si vezmete úväzok na dobu dlhšiu ako 84 mesiacov, ročný poplatok sa zvýši na 12,9 %. Pri poskytnutí pôžičky, predčasnom splatení, správe či mimoriadnej splátky úveru, nič neplatíte. K pôžičke si jednoducho môžete vybaviť poistenie, ktoré Vám dokáže pokryť hoci aj stratu zamestnania.Sľubujú 100 % serióznosť a tvrdia, že podmienky, ktoré ste dostali na začiatku spolupráce ostanú nezmenené počas celej doby spolupráce. Ak náhodou nastane neočakaváná situácia vo Vašom osobnom živote, je možnosť riešiť to formou preventívnych opatrení. Je potrebné mať poistku na zmienené udalosti, pretože inak môžu nastať problémy.

 

cetelem

Výhody

  • jeden z najnižčích úrokov na trhu
  • firma overená zákazníkmi
  • možnosť splatiť úver predčasne
  • splátky sa dajú odložiť

 

Nevýhody

  • úroková miera nie je fixná (rozdiel je veľmi malý)

 

 


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /nfsmnt/hosting1_2/4/4/44955f4c-a573-4cfb-9938-a1522a287886/pozickomania.sk/web/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 399

Comments are closed.

(Oznámkuj článok)
Loading...