Recenzia Creditone a skúsenosti klientov

CreditONE.sk poskytuje rýchle nebankové krátkodobé pôžičky. Ich pôžičky sú dostupné aj prostredníctvom online formulára. Spoločnosť creditONE sídli v Lotyšsku. Okrem Slovenska pôsobí v Poľsku a na území Českej republiky.

 

 

Koľko peňazí dostanem?

Spoločnosť creditOne novým klientom poskytuje sumu najviac 100 EUR. Stálym zákazníkom dokáže sprostredkovať finančné prostriedky až do výšky 350 EUR. Všetky splátky tejto nebankovej spoločnosti sú splatné najviac tridsať kalendárnych dní. Tento druh pôžičky je bezúčelový a klient nemusí spoločnosti preukazovať spôsob, na aký chce použiť získané finančné prostriedky.

 

Spôsob získania pôžičky

Na webovej stránke spoločnosti si klient môže nastaviť požadovanú zmluvu a dĺžky splácania nebankovej pôžičky. Pomocou kódu, ktorý Vám spoločnosť zašle formou SMS správy verifikujete svoje údaje a budete čakať na schválenie/ neschválenie pôžičky. V prípade ak je vaša pôžička schválená, peniaze budú na vašom účte do 30 minút.

 

Kritériá úspešných žiadateľov

Žiadateľ o krátkodobú pôžičku musí byť občanom Slovenskej republiky. Na rozdiel od iných spoločností, ktoré poskytujú úvery má vyššiu vekovú hranicu záujemca o pôžičku. Minimálny vek je 21 rokov a maximálny vek záujemcov o pôžičku je 60 rokov.

 

  • Taktiež je potrebné, aby mal klient založený bankový účet v banke, ktorá sídli na Slovensku.
  • Pôžičky sú poskytované iba osobám, ktoré majú pravidelný mesačný príjem. Môže ísť o zamestnancov alebo živnostníkov.
  • Na rozdiel od iných spoločností, CreditONE neposkytuje pôžičky dôchodcom poberajúcim starobný alebo invalidný dôchodok.

 

Skúsenosti s pôžičkou

S touto pôžičkou majú čitatelia týchto stránok veľmi pozitívne skúsenosti. Hodnotenia sú z 90 percent kladné. Komunikácia zo strany poskytovateľa je výborná a priateľská.

 

Nevýhody pôžičky od CreditONE

Nevýhodou tohto typu pôžičiek boli vždy vysoké poplatky. CreditONE teraz ale spustil akciu, kedy neplatíte žiadne poplatky ani úroky z prvej pôžičky.  Ak si budete spokojní a zoberiete si druhú pôžičku, pri tej už úroky zaplatíte. Akcia je časovo obmedzená

 

Bez poplatku a bez úroku

Ako sme spomenuli vyššie, teraz prebieha super akcia, kedy môžete požiadať o pôžičku a nepreplatíte ani € navyše. Koľko si požičiate, toľko vrátite. Presvedčte sa sami. Vyplňte si formulár a peniaze máte obrazom na účte.

A čo si o rýchlej sms pôžičke od CreditONE myslíte vy? Aké sú vaše skúsenosti? Bola pre vás recenzia prínosná?

 

 


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/4/4/44955f4c-a573-4cfb-9938-a1522a287886/pozickomania.sk/web/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 399

3 Comments

  1. Hlupko píše:

    mne peniaze prišli až po piatich hodínách, nie do hodiny, ako som na viacerých miestach čítal. Takže ak potrebujete peniaze okamžite (do hodiny), tak neviem neviem. Ale ak vám to stačí do 5 hodín, malo by to byť v pohode. Požičiaval som iba jeden krát, takže neviem, či je to pravidlo alebo dokážu poslať peniaze aj skôr

  2. Momentálne prebieha akcia “180€ na 30 dní bez úroku a poplatku”. Určite treba využiť, ak potrebujete. Nie sú v tom žiadne skryté poplatky ani nič podobného.

  3. jaro píše:

    Je to seriózna spoločnosť akých na Slovensku je ozaj minimum odporúčam! !!!!

(hlasujúcich:6, priemer: 4,67 z 5)
Loading...