Recenzia Cofidis pôžičky, skôr ako vypíšte online žiadosť

Nebanková spoločnosť Cofidis pôsobí na území Slovenskej republiky od roku 2004. Zameriava sa na požičiavanie finančných prostriedkov pre klientov. Získať pôžičku od tejto spoločnosti môžete prostredníctvom telefonátu alebo vyplnením online formulára, ktorý sa nachádza na webovej stránke spoločnosti Cofidis. Výhodou je, že spoločnosť od klientov nevyžaduje dokladovania účelu požičaných finančných prostriedkov. Úver Flexi+ je produkt, ktorý klientom poskytuje menšie finančné prostriedky ale aj nízke splátky.

 

Koľko si môžem požičať?

Nebanková spoločnosť klientom odporúča požiadanie finančných prostriedkov do výška 33 % z celkového mesačného príjmu. Maximálnu výšku úveru sa dozviete, ak využijete online kalkulačku na webovej stránke Cofidis. Výška finančných prostriedkov sa odvíja od vášho čistého mesačného príjmu. Čím vyšší príjem máte, tým viac si môžete požičať. Úroková sadzba môže vystúpiť až do 36 %. Pri optimálnych podmienkach existuje možnosť, že si vybavíte úver s ročnou úrokovou sadzbou už od 13,90 % p. a.

Peniaze by po schválení Flexi+ úveru od Cofidis mali na vašom účte byť do 48 hodín.

 

Takto vyzerá online kalkulačka priamo na webe cofidis.sk

cofidis kalkulačka úveru

 

Potrebujem úver Flexi+, schvália mi ho?

O úver Flexi+ môžete žiadať v prípade, že ste dosiahli minimálne 18 rokov a musíte byť občanom Slovenskej republiky. Nevyhnutnou podmienkou je aj pravidelný mesačný príjem.

Spoločnosť poskytuje úver aj ľuďom na materskej a dôchodcom. Ďalej budete potrebovať niekoľko dokladov.

 

Je potrebné, aby ste doložili potvrdenie o výške vášho príjmu. Cofidis vyžaduje aj výpis z bankového účtu za posledný mesiac. Nevyhnutnou súčasťou dokladov na kladné vybavenie úveru od Cofidis je aj kópia platného občianskeho preukazu a kópia iného dokladu vašej totožnosti, vodičský preukaz, pas alebo rodný list.

 

Musím platiť aj poplatky naviac?

Spoločnosť nežiada od svojich klientov žiadne poplatky navyše. Dokonca umožňuje aj predčasné splatenie celej pôžičky. Taktiež umožňuje klientom zaplatiť mimoriadnu splátku.

 

Čo ak stratím prácu?

V prípade, že sa obávate straty zamestnania alebo iných nepriaznivých udalostí, ktoré by zapríčinili vašu platobnú neschopnosť, môžete využiť špeciálne poistenie k úveru GARANCIA+. Toto poistenie vás ochráni v prípade, že stratíte zamestnanie, zostanete dočasne pracovne neschopní. Toto poistenie vás kryje aj v prípade invalidity a smrti.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/4/4/44955f4c-a573-4cfb-9938-a1522a287886/pozickomania.sk/web/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 399

2 Comments

  1. Jano PZ píše:

    Niekedy mi prestáva byť jasné, aký je rozdiel medzi pôžičkou od nebankovky a úžerou. Napríklad tento cofidis. To čo sú za poplatky?

  2. Monika píše:

    Kcela bi som pozicku ak bi to bolo mozne

(hlasujúcich:2, priemer: 5,00 z 5)
Loading...