Rýchla recenzia Moment pôžičky. Zistite pravdu ihneď

Spoločnosť Euro Business Solutions, s.r.o. so sídlom v Bratislave. Táto nebanková spoločnosť sa zameriava na poskytovanie nebankových pôžičiek pod názvom Momentpôžička.sk. Tento druh pôžičky je charakteristický tým, že sa dá vybaviť cez internet. Druhou možnosťou je získanie finančných prostriedkov pomocou zaslania SMS správy.

 

 

Vyhovujem podmienkam?

Na to, aby vám bola schválená pôžička potrebujete dosahovať minimálne 21 rokov, byť občanom Slovenskej republiky. Nevyhnutnou podmienkou je aj mať stály mesačný príjem a byť FO. Vaša platobná história by nemala zaznamenávať žiadne komplikácie so splácaním a v čase žiadania o pôžičku od Momentpôžičky by ste mali mať všetky vaša dlhy uhradené. Výhodou je, že nie je potrebný ručiteľ.

 

Chcem pôžičku

Ak ste sa rozhodli pre spoločnosť Momentpôžička môžete využiť jeden zo spomínaných variantov. Môžete sa zaregistrovať na webovej stránke Momentpôžička.sk. Po zaregistrovaní získate jedinečné špeciálne užívateľské ID a heslo. Po prihlásení do systému si vyberiete možnosť, ktorá vám najviac vyhovuje. Potom stačí svoju voľbu potvrdiť. Za zaregistrovanie sa platí poplatok 1 eurocent. Suma je potrebná vložiť na účet prevodom, nie vkladom.

Druhá možnosť je žiadať o nebankovú pôžičku prostredníctvom SMS správy. Pozor, túto možnosť môžu využiť iba klienti, ktorí sa v minulosti stali klientom Momentpôžičky. Tento fakt je dôležitý najmä preto, lebo potrebujete svoje heslo a užívateľské ID. Ak spĺňate túto požiadavku postupujete ďalej tak, že odošlete na požadované číslo sms s textom PROSIM, uživateľské ID a výšku pôžičky, ktorú by ste si radi požičali. Potom už len počkáte na sms správu so špeciálnym kódom.

 

Koľko mi požičajú?

Pôžičku môžu získať aj mamičky na materskej, nezamestnaní, ale i dôchodcovia. Môžete si požičať sumu od 25 EUR do 300 EUR. Pri poskytovaní pôžičiek spoločnosť rozlišuje viacero kategórií.

Ak si prvýkrát požičiavajú mamičky na materskej, brigádnici, dohodári, SZČO, konatelia spoločností a finanční agenti ich možnosti sú značne obmedzené. Prvá pôžička môže byť totiž vo výške maximálne 25 EUR.

 

Ostatní klienti majú nasledujúce možnosti:

 • Pôžičku vo výške 25 EUR, 50 EUR, 75 EUR a 100 EUR si môžu požičať noví klienti a klienti, ktorí majú splatené prvú alebo aj druhú splátku nebankovej pôžičky od spoločnosti Momentpôžička.
 • Sumu vo výške 25 EUR do 150 EUR si môžu požičať klienti, ktorí v minulosti v spoločnosti riadne splatili 3 pôžičky.
 • Finančné prostriedky vo výške od 25 EUR do 200 EUR sú dostupné všetkým klientom, ktorí majú splatené minimálne 4 pôžičky v spoločnosti Momentpôžička.
 • Pôžička vo výške od 25 EUR do 300 EUR je dostupná pre verných klientov, ktorí v minulosti splatili 7 pôžičiek v spoločnosti Momentpôžička.

 

Pomerne veľkou nevýhodu je veľmi vysoká ročná úroková miera nebankovej pôžičky, dosahuje extrémnu výšku až 417,14 %.

 

Doba splácania

Splácať môžete vo viacerých intervaloch. Vybrať si môžete dobu splatnosti, ktorá trvá 7 dní, 14 dní, 21 dní a 28 dní.

 

Ako sa dostanem k peniazom?

Po schválení a splnení všetkých formalít vám spoločnosť zašle finančné prostriedky na osobný účet, ktorý musíte mať vedený v banke. Taktiež je možné získať prostriedky na účet, na ktorý má klient dispozičné právo. Zasielanie finančných prostriedkov poštovou poukážkou nebanková spoločnosť neumožňuje.

 

 

Naše hodnotenie

Vzhľadom na vysokú úrokovú mieru patrí táto pôžička medzi menej výhodné. Odporúčame sa obrátiť na spoločnosť, ktorá má nižšie úrokové sadzby. Vybavovací proces je zdĺhavý, čo tiež nepatrí medzi výhody. Ak vezmeme do úvahy aj veľmi krátke doby splatnosti, okruh vhodných žiadateľov sa veľmi zužuje.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/4/4/44955f4c-a573-4cfb-9938-a1522a287886/pozickomania.sk/web/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 399

3 Comments

 1. maria píše:

  neni to tak matky na materskej maju smolu zvlast tie co su rozvedene moment pozicky rychle a sms nemaju sancu dostat

 2. zuzana píše:

  Vsedko su to SPINE uzernicke!!! z vys.urokmi hanba vam,ale oje…ate ludi ktory vam veria.

 3. roland píše:

  svine ezernicke su to nedajte sa viuzivat strielat ich palit im auta a kopat ich do hlavy

(hlasujúcich:1, priemer: 5,00 z 5)
Loading...