Slovenská požičovňa – skúsenosti a referencie. Pravdivá recenzia

Narazili ste na neodolateľné ponuky pôžičiek od Slovenskej požičovne a zaujímajú vás reálne skúsenosti bývalých klientov? Určite áno! Práve z tohto dôvodu vám prinášame kompletnú recenziu pôžičky, ktorú Slovenská požičovňa ponúka. Pozrite sa na referencie alebo vyjadrite aj vy svoj názor v komentároch.

 

Všeobecné skúsenosti so spoločnosťou

Slovenská požičovňa je spoločnosť s dlhoročnou tradíciou, ktorá je všetkým dobre. Pomohla už tisíckam klientov vyriešiť ich finančnú situáciu a teší sa veľkej obľube. Seriózny prístup spoločnosti klienti oceňujú a radi sa vracajú využiť služby aj opakovane.  Klienti oceňujú najviac transparentné podmienky, s ktorými je každý pred podpísaním pôžičkovej zmluvy oboznámený. Slovenská požičovňa sa nesnaží nalákať klientov a neskôr z nich dolovať peniaze navyše vďaka podmienkam písaným malým písmom. V nebankovom sektore patrí medzi lídrov vo férovosti a v ľudskom prístupe.

 

Podmienky, ktoré oceníte

Slovenská požičovňa ponúka pôžičky, ktoré sú rozdelené podľa podmienok do viacerých kategórií. My si dnes povieme viac o pôžičke, ktorá je označená názvom Najľahšia pôžička.  Ide o najobľúbenejšiu pôžičku od tohto poskytovateľa.  Podmienky sú nasledovné

 • Výška pôžičky od 600 do 5000 EUR
 • Vybavíte cez internet alebo telefón
 • Žiadne poplatky za poskytnutie pôžičky
 • Žiadne poplatky za vedenie úverového účtu
 • Expresne rýchle vybavenie pôžičky

To sú výhody v skratke. Vybaviť pôžičku z pohodlia domova, rýchlo a u overeného poskytovateľa – to sú výhody, ktoré by ste mali brať do úvahy. Aby sme ale boli objektívny, pozrime sa aj na nevýhody:

 • Pôžička od Slovenskej požičovne nie je určená pre nezamestnaných
 • Nezískajú ju ľudia, ktorý majú zápis v registri dlžníkov

Uvedené dve nevýhody nie sú doslova nevýhodami. Ide skôr o akúsi formu obmedzenia. Tým, že firma neposkytuje pôžičky rizikovým skupinám, môže poskytovať výhodnejšie úrokové miery bonitným klientom.

 

Budete potrebovať doklady

Na získanie pôžičky bude nutné zdokladovať váš príjem. Ak ste zamestnaný, prinesiete posledné 2 výplatné pásky (alebo výpis z účtu, alebo potvrdenie o príjme.) Ak ste podnikateľ, tak doložíte posledné daňové priznanie a výpis z účtu. Ak ste dôchodca, predložíte rozhodnutie o výške priznaného dôchodku  a bankový výpis.

Toľko naše hodnotenie. Na stupnici od 1 do 10 na poli nebankových pôžičiek by sme produktu Najľahšia pôžička od Slovenskej požičovne dali známku 8. Ak by bolo vybavenie pôžičky do 24 hodín, mala by pôžička známku 9. Hodnotenie 10 by dostala až v prípade, ak by mala najnižšiu úrokovú mieru na trhu.

 

Neváhajte a vyjadrite svoj názor k Slovenskej požičovni aj vy. Použite komentáre alebo pridajte hviezdičkové hodnotenie.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/4/4/44955f4c-a573-4cfb-9938-a1522a287886/pozickomania.sk/web/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 399

2 Comments

 1. Vajda Hilek píše:

  Aký je rozdiel medzi Slovenskou požičovňou, Home Creditom a Cetelemom. Ich podmienky mi príjdu skoro rovnaké. Cetelem má síce najvýhodnejší úrok, ale Slovenská požičovňa má tuším benevolentnejšie podmienky. No a Homecredit, to je klasika, ktorá asi nesklame. Tak teraz neviem, kde požiadať. Hodnotenia majú tu majú všetky 3 pôžičky skoro rovnaké. Za rady vopred ďakujem

  • Rozdiel je hlavne v úrokoch a maximálnej výške pôžičky. Najvýhodnejší úrok má Cetelem a požičiava aj najviac, až do výšky 25.000 EUR. Má ale aj najprísnejšie podmienky, takže ak neuspejete tam, tak potom by som skúsil Slovenskú požičovňu alebo Homecredit

(hlasujúcich:4, priemer: 3,75 z 5)
Loading...