Kesidy pôžička – recenzia. Je táto pôžička naozaj rýchla?

Kesidy online pôžičky poskytuje spoločnosť so sídlom v Trebišove. Záujemcom o pôžičku na svojej webovej stránke poskytuje prehľadnú tabuľku, kde uvidia nielen požičanú istinu, ale aj výšku úrokov v EUR, ktoré budú musieť splatiť spolu s istinou. Nebankovú online pôžičku môžu záujemcovia získať pomerne rýchlo, spoľahlivo a bez osobného stretnutia. Veľkou výhodou je, že na získanie online pôžičky Kesidy nie je potrebný ručiteľ.

 

Online formulár

Na získanie finančných prostriedkov stačí, ak vyplníte online formulár na stránke nebankovej spoločnosti Kesidy. Zástupcovia firmy vám dajú v čo najkratšej dobe vedieť, či vám bude schválená alebo nie.

 

Výška pôžičky

Podobne ako iné nebankové spoločnosti, aj Kesidy klientom, ktorí využívajú ich služby prvýkrát, poskytuje obmedzené množstvo finančných prostriedkov. Konkrétne v tomto prípade si môžete ako nový klient vziať pôžičku do výšky maximálne 60 EUR. Ak sa stanete pravidelným zákazníkom spoločnosti, môžete si požičiavať finančné prostriedky od 20 EUR až do výšky 200 EUR.

 

V prípade, že ste sa u spoločnosti osvedčili a riadne si splácali predchádzajúce záväzky, môžete využiť možnosť čerpať až dve pôžičky naraz. Ich suma spoločne nesmie presahovať výšku 300 EUR.

 

Doba splácania

Pri splácaní si môžete vybrať tri možnosti splácania poskytnutej nebankovej pôžičky. Vybrať si môžete buď lehotu 10 dní, 20 dní alebo 30 dní.

 

Kedy získam peniaze?

Aj v tomto prípade nebanková spoločnosť Kesidy poskytuje rozdielne podmienky. Novým klientom poskytuje finančné prostriedky prostredníctvom poštovej peňažnej poukážky do 5 pracovných dní. V prípade, že ste pravidelným zákazníkom spoločnosti a máte založený bežný účet v rovnakej banke ako nebankovka, môžete získať peniaze ešte v ten deň, ako vám schválili žiadosť o pôžičku.

 

Ako splácať?

Splácať môžete dvomi spôsobmi. Pôžičku splatíte buď bezhotovostným prevodom prostredníctvom internet banking na účet nebankovky, alebo priamym hotovostným vkladom na účet v banke. Nevýhodou je opäť, ako to už pri nebankových spoločnostiach býva, vysoká RPMN (Ročná percentuálna miera nákladov), ktorá dosahuje výšku od 1410,33 % až po 3142,15 % .

 

Pôžička Kesidy

 

Nestíham splácať

V prípade, že nestíhate splácať požičané finančné prostriedky od nebankovej spoločnosť Kesidy online pôžičky, bude vám udelená zmluvná pokuta Zmluvnej pokuty vo výške 15% z dlžnej sumy plus jednorazovú paušálnu náhradu 10 EUR za administratívne, poštovné a telekomunikačné výdavky, ktoré spoločnosti vznikli v súvislosti s kontaktovaním klienta a zasielaním upomienok. Spoločnosť môže vyžadovať zaplatenie zmluvnej pokuty po uplynutí 7 dní odo dňa splatnosti pôžičky.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/4/4/44955f4c-a573-4cfb-9938-a1522a287886/pozickomania.sk/web/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 399

2 Comments

  1. mgr. Kamila Hubertova píše:

    Dobrý deň.

    Viete mi poslať info.

    Ďakujem

  2. anna píše:

    Chcela by som pôžičku na práčku

(hlasujúcich:1, priemer: 5,00 z 5)
Loading...