Triangel pôžičky aj na auto, ale nie bez registra – Recenzia

Spoločnosť Triangel sa špecializuje na nákup tovaru na splátky už svojho vzniku v roku 1996. Okrem predaja tovaru na splátky zákazníkom ponúka možnosť využiť Triangelpôžičky. Triangel sa medzi zákazníkmi zaraďuje medzi osvedčenú spoločnosť. Značka Triangel patrí spoločnosti Consumer Finance Holding a. s. , táto spoločnosť je členom skupiny VÚB- INTESA SANPAOLO.

Spoločnosť je lídrom na trhu nebankoviek. Vlastní až 60 % podielu na trhu spomedzi poskytovateľov nebankových pôžičiek. Súčasťou značky Triangel je aj Quatro, QuatroCar, Quatro Finančný Dom, Klikshop, Slovenská požičovňa a Slovenské kreditné karty.

 

Koľko si môžem požičať a ako dlho budem splácať?

Klient si môže požičať sumu v rozpätí 200 EUR až 5000 EUR. Doba splácania sa pohybuje od jedného roka až po 60 mesiacov. Úroková sadzby sa pohybuje od 7,5 %  p.a. v závislosti od sumy a dĺžky splácania. Zvolená úroková sadzba je fixná počas celej doby splácania pôžičky.

 

Ako vybavím Triangel pôžičku?

Musíte byť občanom s trvalým pobytom na území Slovenskej republiky. Prostredníctvom online formulára vyplníte výšku a dobu splácania pôžičky. Zadáte svoje kontaktné a osobné údaje a formulár odošlete. Zamestnanci spoločnosti sa zvyčajne do 24 hodín s vami skontaktujú.

 

Aké potrebujem doklady?

Spoločnosť poskytuje pôžičky dôchodcom, zamestnancom a aj SZČO. V závislosti od typu žiadateľa o pôžičku vyžaduje rôzne doklady.

 

Dôchodcovia

  • Dôchodcovia potrebujú dva doklady totožnosti, občiansky preukaz a pas, rodný list alebo vodičský preukaz.
  • Potrebné sú aj doklady o príjme. Spoločnosť zvyčajne vyžaduje výpis z bankového účtu alebo rozhodnutie o priznaní dôchodku alebo potvrdenie z pošty, ktoré dokazuje výšku dôchodku za posledný mesiac.

 

Zamestnanci

  • Zamestnanci potrebujú dva doklady totožnosti. Zvyčajne to býva občiansky preukaz a vodičský preukaz, pas.
  • Ďalej sa vyžaduje potvrdenie od zamestnávateľa o príjme. Výpis z bankového účtu alebo výplatné pásky za posledné 2 mesiace.

 

SZČO

  • Samostatne zárobkovo činné osoby potrebujú na schválenie pôžičky dva doklady totožnosti.
  • Potvrdenie o výške daňovej povinnosti za posledný rok potvrdené daňovým úradom. Alebo môžu predložiť kladné potvrdenie o podaní daňového priznania.

 

 

Výhody

Výhodou tohto typu pôžičky je oslobodenie od platenia poplatkov. Zákazník nemusí platiť ani za vybavenie pôžičky a taktiež neplatí ani za predčasné splatenie úveru. Spoločnosť nevyžaduje ručenie majetkom. Nespornou výhodou je aj fakt, že klient nemusí opúšťať pohodlie domova a všetky potrebné náležitosti dokáže vybaviť prostredníctvom internetu alebo telefónu. V prípade záujmu môže klient využiť poistenie proti neschopnosti splácania pôžičky.

 

 


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/4/4/44955f4c-a573-4cfb-9938-a1522a287886/pozickomania.sk/web/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 399

1 Comment

  1. Zahorska Jana píše:

    To si pamätám ešte ako detsko, ako naši brávali veci z triangla. Aj ja nad tým teraz intenzívne uvažujem a myslím, že pôžička je lepšia ako si zobrať tovar cez Triangel na splátky. Uvidím. Zvažujem Homecredit, Cetelem a Quatro. Podmienky a úroky sa všade líšia, tak si to idem dobre prepočítať.

(hlasujúcich:7, priemer: 4,86 z 5)
Loading...